Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähi nädalahoroskoop

Foto : unsplash / Jonathan...

Foto : unsplash / Jonathan Bean

 

 Armastus

Paaridele : Sinu armastuse taevas ei sära alati päike aga Saturn annab sulle jõudu, mis aitab vastu pidada. Isegi, kui äike müristab, isegi, kui maa väriseb, peab süda ikka edasi tuksuma ja jääma rahulikuks. Oma partneri pahameele võtad sa vastu stoilise rahuga ning see võib teda meeleheitele ajada. Sa oled targem ja targem annab järele. 

Vallalistele : Praegune Neptuuni aspekt võib kaasa tuua pettumusi, lahku minekuid ning üksindust. Kui sa aga suudad seejuures jääda mõistlikuks, siis saad sa ise ka aru, et nii oli parem. 

 

Töö

Töö juures lähevad asjad hästi. Sulle antakse suurem tegevusvabadus ning su teelt kaovad takistused. Sa suudad ellu viia oma suuremaid plaane.  Sa oled motiveeritud ja tahad edu saavutada. See ametipost, millest sa kaua oled unistanud, ei olegi enam nii kaugel.

 

 


Tervis

Sa tunned sellel nädalal suuremat väsimust ja võid leida, et pead enda tervise eest rohkem hoolitsema hakkama. Planeetide seis mõjutab otseselt su tervist ning tekitabki sinus väsimust. Juba varsti aga kõik muutub. Seni aga puhka piisavalt ja ära lasku liialdustesse. 


Raha

Ära tee sellel nädalal suuremaid rahalisi tehinguid. Sa võid palju kaotada. Ära tegele ka teiste rahaasjadega. Teiste aitamine on küll hea asi aga see ei tohiks sulle endale koormavaks muutuda.

Kommentaare ei ole