Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpioni nädalahoroskoop

Foto : unsplash / Spacejoy...

Foto : unsplash / Spacejoy

 

 Armastus

Paaridele : Praegusel perioodil moodustab Merkuur soodsa ja positiivse aspekti See toob kaasa head õnne sinu eraellu aga ainult tingimusel, et üks ei ürita teist valitseda ega oma ülevõimu välja näidata ja kõikidel on võimalik alles hoida oma iseseisvust

Vallalistele : Kui sa sead lati liiga kõrgele, siis võid sa ilma jääda väga huvitavatest kohtumistest, isegi, kui see inimene ei ole pealtnäha nii särav ja hiilgav, kui sina seda oleksid soovinud. Ole realistlikum ja tagasihoidlikum, ära ole nii nõudlik ja ära usalda alati esimest muljet, mis harva õigeks osutub.


Töö

Sa oled hea vaistuga ja tunnetad asju ning sa oskad kasutada neid oskusi targalt töö juures ära. Su ambitsioonikus tõuseb ja sa oled tõesti motiveeritud selleks, et edu saavutada. Lisaks sellele leiad sa abi sealt, kus sa poleks seda oodanudki.

 

 


Tervis

Kuidas leida kuldset keskteed? Kuidas saaks nii, et saaks edasi süüa maitsvat ja head toitu, langetada seejuures kaalu ning olla hea tervise juures? Kui sa oled leidnud vastuse sellele küsimusele, siis oled sa lahendanud ühe oma probleemidest, mis su elu mürgitab. Ära unusta, et vastus võib peituda ka toitumises ja hiina traditsioonilises meditsiinis.

 

Raha

Tähed ise aitavad sul ellu viia oma tehinguid. Sa võid leida vahendi, kuidas kasulikult raha paigutada või sooritada mõne väga kasuliku rahalise tehingu. Ning muuta oma rahalist seisu sellega palju paremaks. 

Kommentaare ei ole