Viimased lood

latest

Neitsi nädalahoroskoop

Foto : unsplash / Yoksel Z...

Foto : unsplash / Yoksel Zok

 

 

 Armastus

Paaridele : Võimalik, et kuna sa viimasel ajal oled olnud liiga hõivatud oma töö või karjääri tegemisega, siis pole sul olnud piisavalt aega selleks, et tegeleda oma paarisuhtega. Selle tõttu valitseb sinu koduseinte vahel võib-olla rutiin ja tavaline üksluisus. 

Vallalistele : Veenus ise kaitseb sinu suhteid. Kõik läheb hästi ja aina paremini. Hiljutised pettumused ja südamevalud ununevad. Vaata tuleviku poole, palju ilusat on ees ootamas ning naudi käesolevat hetke.

 

Töö

Kuula oma sisemist häält töö juure, sest ta ei vea sind alt. Tänu sellele saad sa lahti ka kõige vintskematest vastastest, sest psühholoogiliselt oled sina paremini ette valmistatud. 

 

 

 

 


Tervis

Marsi aspekt on üldjoontes üsna positiivne ja tagab sulle hea energia ning elujõu. Ta võib sind muuta ainult natuke närvilisemaks ja tekitada uneprobleeme. Joo lõõgastavat ravimtaimeteed, see parandab su und.


Raha

Praegu ei ole sa üldse võimeline raha säästma. Sa kulutad üsna palju. Õnneks suudad sa parandada oma rahalist seisu tänu paarile heale tehingule, mis tõotavad sulle suurt kasu tuua. © 2021 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole