Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Millised on tugeva ja kauakestva suhte saladused?

  Mõned inimesed väidavad, et abielu tapab armastuse ja et aastate jooksul armastus hääbub. Tegelikult on nii, et on palju väi...

 

Mõned inimesed väidavad, et abielu tapab armastuse ja et aastate jooksul armastus hääbub. Tegelikult on nii, et on palju väikeseid saladusi ja nõuandeid, mis aitavad suhet tugevamaks muuta ja hoida seda elavana.

Kõik on teie vahel suurepärane. Te saate omavahel hästi läbi. Te veedate mõnusat aega koos. Te ei saa teineteiseta elada.

Selleks, et see kõik kestma jääks, on vaja hoida kinni alljärgnevatest nõuannetest.

1. Veetke aega kahekesi omavahel.

Mäletad suhte alguses liblikaid kõhus ja armastust südames? Kui palju te tahtsite koos olla? Ja kui palju need samad hetked teie suhet tugevamaks muutsid ja teid ühte liitsid? Võta siis teadmiseks, et hoolimata kiirest elust, hoolimata aja- ja energiapuudusest sa ei tohi oma kallimat unustada. Näita talle välja, et sa teda armastad ja et sa tahad, et teie suhe kestaks. Ja oleks sama imeline nagu alguses. Minge koos välja, leidke ühiseid huvialasid, tehke midagi koos... Ühesõnaga, kasuta kõiki vabandusi, et olla koos oma kallimaga.
 
 
 
 
 


2. Hoidke kirge üleval.

Peale mitme aastast kooselu jätavad paljud paarid voodielu tahaplaanile ja ei pööra sellele enam tähelepanu. Ent rahuldust pakkuv seksuaalelu on iga hea ja kestva suhte alus, see liidab mõlemat partnerit veelgi rohkem ja tekitab nende vahel suuremat ühendust. Ning hoiab alal armastust.
Muidugi on normaalne, et aeg-ajalt rutiin ikkagi tekib ja kirg ja iha pole enam nii tugevad, kui alguses. Aga ära unusta, et on mitmeid võimalusi, kuidas libiidot tõsta ja vürtsitada oma seksuaalelu. Piisab, kui natuke otsida ja järgi proovida.

3. Looge hea ja mõnus õhkkond.

Mitte ühelegi suhtele ei mõju hästi kodu, kus koguaeg kuuleb näägutamisi, etteheiteid ja kus alati räägitakse ainult probleemidest. Tehke nii, et teie kodu oleks rahu- ja heaolu paik. Puhasta oma kodu kõigest negatiivsest ja tõmba ligi positiivset energiat. Proovi näiteks Feng Shui'd.
Ja ära unusta naeratada, sest hubane kodu ei ole ainult ilus ja korras kodu vaid ka koht, kus pereliikmed on heas tujus.
 
 
 
 
 


4. Hoolitse oma välimuse eest.

Siin ei ole vaja valetada ja ennast petta. Hoolitsetud ja elegantne välimus on väga olulised selleks, et kirge ja iha ülal hoida. Võta teadmiseks, et kui sa oma välimuse hooletusse jätad, siis võib su kaaslane uskuma hakata nagu ei huvitaks ta enam sind ja et sa ei viitsi isegi tema nimel enam pingutada. See võib vähendada vahekordade arvu ja muuta teie suhet monotoonseks ja igavaks.

5. Looge usaldus.

Ja selle kordamine ei ole kunagi liiast. Üks normaalne ja tugev suhe peab olema rajatud usaldusele selleks, et ta toimida saaks nii nagu sa seda soovid. Kui suhtes pole usaldust, siis pole ka suhet, sest usaldusepuudus on lõputu tülide ja probleemide allikas.

Selleks, et usaldust alale seada teie suhtes, ei tohi piirneda ainult sõnadega, sa pead ka pingutama, et seda välja näidata. Ainult oma tegude kaudu võid sa oma kaaslasele näidata, et sa oled alati tema jaoks olemas ja ei lase teie suhtel minna lasta. See muudab teie armastust veelgi tugevamaks.

Kommentaare ei ole