Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Hiina 2021. aasta jaanuarikuu horoskoop

Jaanuar 2021 : Hiina kuu horoskoop kõikidele astroloogilistele loomamärkidele. Hiina horoskoobi järgi on tegemist Roti kuuga, m...

Jaanuar 2021 : Hiina kuu horoskoop kõikidele astroloogilistele loomamärkidele.

Hiina horoskoobi järgi on tegemist Roti kuuga, mis sai algus 15. detsembril 2020 ja lõppeb 12. jaanuaril 2021.

 

Pilt :  freepik


Jaanuar 2021 - Maaroti kuu

Maaroti kuu Roti aastal kuulutab ette väga koostöörikast perioodi, mis on väga soodus säästmiseks, edu saavutamiseks ja ametikõrgendusest rääkimiseks. Tähed soosivad eriti neid, kelle element on metall. 

 

 

 

 

ROTI jaanuarikuu horoskoop

 Rott alustab uut kuud hoogsalt ja talle omase huviga. Võib-olla ootab ta, et hea õnn ja jõukus teda sellel kuul saadavad. Töö juures võivad tulemused olla rohkem, kui rahuldavad tänu mõnele olulisele otsusele. Kogu eelmise aasta oli ta väga loominguline ja headest ideedest tal juba puudust ei tulnud. Mis puutub tema rahakotti, siis raha ei tohiks suuri probleeme tekitada, sest kõrvalepandud säästudest saab vajadusel alati võtta. Armastuses oleks parem, kui Rott ei teeks suuri lubadusi, kui ta ei ole kindel, kas suudab neid täide viia. 

 

Pühvli/ Härja jaanuarikuu horoskoop

Pühvel alustab uut kuud, katsudes leida kuldset keskteed eraelu ja töö vahel. Ta tunneb suurt rahulolu selle üle, et suudab töö juures lõpuks ometi oodatud edusamme teha. Mõned huvipakkuvad võimalused on silmapiirile kerkimas ja tõotavad kaasa tuua suuremat sissetulekut. Rahaasjades peaks kõik hästi minema. Hetk on isegi soodne selleks, et kaaluda investeerimist. Kuidas ka ei ole, parem on alati pidada selles suhtes nõu mõne spetsialistiga. Armastuse külje pealt ei mõtle Pühvel eriti oma emotsionaalse seisundi peale hetkel, sest mitte armastus pole see, mis teda igal päeval elus edasi juhib. Ometi jõuavad vallalised Pühvlid just nüüd perioodi, kus neil on potentsiaalselt kõige suurem võimalus leida endale just selline elukaaslane, kes vastab nende ootustele. Ilusad üllatused võivad aset leida täiesti ootamatutes kohtades. 

 

 

 

 


Tiigri jaanuarikuu horoskoop

Tiiger alustab uut kuud ettevaatlikult ja pigem umbusklikult, sest ta on pidanud viimasel ajal pettuma mõnedes inimestes. Töö juures pole midagi uut, kui mitte arvesse võtta soovi midagi muuta enda kasuks. Kuidas ka ei ole, võib-olla praegu ei ole aeg kõige sobivam selleks, et alustada liiga ambitsioonikate projektidega. Kui aga Tiiger kasutab hoopis seda ajajärku selleks, et planeerida järgneva aasta tegevusplaani, siis võib teda saata suur edu. Mis puutub rahaasjadesse, siis Tiiger võib organiseerida oma rahaasju palju lihtsamalt, kui ta seda praegu teeb. Ta võib targalt vältida kõiki liigseid kulutusi, mis tunduvad mõttetud. Mis puutub armastusse, siis vallaline Tiiger võib ka sel korral pettuda. Aga ta ei jää liiga kauaks oma haavu lakkuma, sest tal on hoopis paremat teha hetkel. Sest Tiiger ei tohi oma peret unarusse jätta, eriti siis, kui tal on lapsed.


Jänese jaanuarikuu horoskoop

Jänes alustab jaanuarikuud heas vormis. Töö juures säilitab ta oma tavalise rütmi ja teab, mida teha selleks, et karjääri kindlustada. Kuna ta on väga püsiv, siis on see õige hetk, et lõigata kasu sellest. Mis puutub rahasse, siis suudab ta mõistlikuks jääda ja piirata oma kulutusi. Kuidas ka ei ole, ta peab hakkama säästmise peale mõtlema. Vallalisi võib ees oodata mõni kohtumine aga ei maksa unustada, et välimus on tihti petlik ja parem on mitte liiga palju kohe oma eraelust rääkida.

 

 

 

 


Draakoni jaanuarikuu horoskoop

Draakon alustab uut kuud julgelt ja optimistlikult ning vaatab tänu sellele tulevikku üsna enesekindlalt. Ta teab, mida ta tahab ja kuidas seda saada. Ta on õigel teel. Kõik kõhklused hakkavad vähehaaval kaduma. Mis puutub rahaasju, siis eelmiste kuude probleemid kaovad lõpuks ometi. Ainult armastuses kuulab Draakon veel üksnes iseennast, hoolimata antud olukorrast. 


Mao jaanuarikuu horoskoop

Madu alustab jaanuarikuud kindla sooviga olla parem, teha rohkem ja jõuda kaugemale. Ta julgeb vastu võtta kõik otsused, mis mõjutavad mingil määral tema tööalast elu. Ta leiab vajaliku tarkuse oma projektide ellu rakendamiseks. Aga ta peab õppima kuulama omaenda vaistu ja mitte iga vastutulija nõuandeid. Mis puutub rahaasjadesse, siis see ei ole õige hetk, et laenata raha mõnele kolmandale inimesele. Mis puutub suurtesse investeeringutesse, siis on parem oodata järgmist kuud. Armastuse külje pealt on vaja teha järeleandmisi, kui sa tahad, et su koduseinte vahel valitseks rahu. 

 

 

 


Hobuse jaanuarikuu horoskoop

Kahjuks alustab Hobune jaanuarikuud ilma tähtede positiivse energiata. Ta võib vastu seista erinevate stressirohkete sündmustega, eriti siis, kui ta ei võta vaevaks korralikult analüüsida oma tegusid. Hobuse suur tahtejõud aga, mida tema töökaaslased imetlevad, võivad tal aidata siiski rahulikuks jääda. Mis puutub rahaasjadesse, siis aeg ei ole soodne suurteks investeeringuteks. Ta võiks üle vaadata oma prioriteedid, enne , kui hakkab tegelema uute projektidega. Lisaks sellele võivad tulla mõned ootamatud kulutused. Õnneks aga asjad laabuvad juba järgmistel kuudel. Kuu lõpus võib ta veendumusele jõuda, et ta peab oma tööalastes suhetes korra looma, millele tänu tunneks ta end paremini. Armastuses, kui tegu on uue suhtega, ei tohiks ta endale teha illusioone ja peaks õppima korralikult oma kaaslast tundma. Need, kes on juba suhtes, võivad tunda liigset individualismi, mis võib tekitada pingeid koduseinte vahele. 


Kitse/Lamba jaanuarikuu horoskoop

Kits alustab jaanuarikuud lootusega, et tulevik tuleb parem. Töö juures ei tohiks ta rääkida sellest, mis temas rahulolematust tekitab, sest tema ülestunnistusi võidakse võtta, kui nõrkust, mida hiljem tema vastu ära kasutatakse. Ta peab aru saama, et ta on jõudmas sellisesse perioodi, mille jooksul on vaja jääda pigem diskreetseks. Mis puutub rahasse, siis peaks ta hoiduma liigsetest kulutustest ja mõtlema rohkem säästmise peale. Mõned teie seast võivad proovida õnne aga lotomänguga. Mis puutub armastusse, siis vallalised on soositud sellel kuul. 


Ahvi jaanuarikuu horoskoop

Ahv alustab jaanuarikuud enesekindlalt ja entusiastlikult. See ajajärk on tema jaoks väga positiivne ja tal endal ei jää ambitsioonikusest puudu, sest ta on otsustanud oma ametialast elu kardinaalselt muuta. Midagi head on juhtumas. Mõni läbirääkimine võib õnnestuda, tähtis on jääda siiraks ja taktitundeliseks lepingust rääkides. Mis puutub armastusse, siis vallalistel võib õnne olla. Need, kes on juba suhted, on õnnelikud ja rahul oma eluga. 

 

 

 

 


Kuke jaanuarikuu horoskoop

Kukk alustab jaanuarikuud sooviga leida tasakaal oma tööalase- ja eraelu vahel. Et vältida halbu üllatusi, peab ta meeles pidama, et ta ei suuda alati nõustada vajalikult kõiki inimesi, kes temalt abi paluvad. Isegi, kui teiste silmis tahab ta jääda laitmatuks, peab ta aru saama, et ka temal on nõrgad kohad ja piirid. Sama asi peab paika armastuses, kui ta tahab oma koduseinte vahel alal hoida harmooniat ja tasakaalu, peab ta vältima liigset stressi ja väsimust. Enne oluliste projektiga alustamist oleks hea oodata Hiina uue aasta algust, siis saadab Kukke hea õnn. Head uudised on aga rahaga seotud. Võib-olla mõni suurem rahasumma tuleb sealt, kust sa ei osanud oodata.


Koera jaanuarikuu horoskoop

Koer alustab jaanuarikuud samade väljavaadetega nagu alati. Töö juures läheb võib-olla tema abi vaja teiste valdkondade peal, milles ta kõige tugevam ei ole. Õnneks aga tänu töökaaslaste abile laabub kõik ja ta suudab oma uute kohustustega hästi hakkama saada. Rahalise külje pealt pole kõige õigem aeg laenude võtmiseks. Sest praegusel hetkel võib see talle probleeme kaasa tuua. Armastuse külje pealt ei ole ette näha suuremaid sündmusi selle kuu jooksul. 


Sea jaanuarikuu horoskoop

Jaanuarikuud alustab ta üsna ebaselges õhkkonnas. Töö juures on ta küll motiveeritud aga tal on veel pikk tee minna selleks, et saavutada see kindlus, millest ta unistab. Ka oma rahaasju ja kulutusi peaks ta hoolikalt valvama. Armastuses võib ta tunda samuti pettumusi, sest ei suuda jagada elukaaslasega seda, mida sooviks. Koduseinte vahel valitseb rutiin. Sa peaks rohkem mõtlema suhtlemisele ja mitte iseenda soovidele. Kõik probleemid lahenevad aga juba kuu lõpus. © 2021 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole