Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

2021. aasta horoskoop - Lõvi

 2021   Pilt : freepik Armastus Veenus mõjuta...

 2021

 

Pilt : freepik

Armastus

Veenus mõjutab sinu taevast oma meeldiva auraga jaanuarikuu jooksul, kinkides sulle meeldejäävaid nädalaid. Ja see on kõigest algus! Juulikuus lähevad asjad eriti kuumaks. Armastuse- ja ilu planeet tuleb sinu märki siis ja jääb terveks suveks. Kui sa oled kellegagi koos, siis pakub Veenus teile unustamatuid hetki, täis armastust ja romantikat, täpselt nagu unistuses. Kui sa oled vallaline, siis tunned sa end ilusama, ihaldusväärsema ja seksikamana, kui varem, tõmmates endale kõikide pilke ja tähelepanu. Veenus laseb sul ka mujale vaadata, kui sa ise seda soovid. Kui sa aga otsid hingesõpra, siis leiad sa ta augustis ja ta on tulemärgi all sündinud, nagu sina isegi, mõni Jäär, Lõvi või Ambur. August on samuti hea kuu suhtlemise suhtes. Merkuur soodustab läbisaamist teistega ja väärtustab sinu sisemist tugevust, tarkust ja muudab sind palju ilusamaks inimeseks. Septembris sa lausa särad, oled õnnelik ja armunud. Aasta lõpp tuleb pilvitu.

 

 

 

 

Karjäär

Sellel aastal on su tööalane elu seotud tihedalt eraeluga. Kõik muutused, head uudised ja karjäärivõimalused tulevad samal ajal ja tundub nagu oleks kõik omavahel seotud. Kõik leiab aset suvel. Marss mõjutab su taevast koos ilusa Veenusega ja saadab sulle energiat, motivatsiooni ja enesekindlust. Merkuur samuti tuleb sinu märki juuli lõpus ja muudab suhtlemist lihtsamaks, aidates sul veenda ükskõik keda. Veenus aga tõstab su atraktiivsust ja muudab sind igas valdkonnas vastupandamatuks. Sa suudad liigutada mägesid ja ületada oma eesmärke.

 

Lähedased

Pluuto mõjutab sinu taevast ja tõukab sind üle vaatama oma suhteid teistega ning esitama endale mõningaid küsimusi: millised inimesed tahavad tõesti sind õnnelikuks teha; kes on need, kes toovad su ellu rõõmu, kes rikastavad su hinge, vaimu ja südant? Ja samuti, kes on need, kes panevad sind ennast halvasti tundma, kes alaväärtustavad sind ja kes ei austa sinu tundeid. Pluuto annab sulle vajaliku jõu, et teha suurpuhastus oma suhetes.

 

 

 

 

Hea otsus

Ava oma süda. Sellel aastal ära karda maitsta uusi maitseid, õppida uusi keeli, reisida kaugele ja teha esimene samm teiste suunas. Muutused on parimaks vahendiks, mida sa võid teha.

 

Ideaalne sihtkoht

Bali. Sellel aastal on sul võimalus tunda end hästi igal pool, kus sa ka ei ole. Ja kui sa juba valima pead, siis vali paradiislik paik.

 

Talisman

Tähe kujuline ripats. Sest just sellel aastal särab õnnetäht rohkem, kui varem sinu taevas ja see ehe aitab sul seda meeles pidada. 

Kommentaare ei ole