Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: Milline on sinu ideaalne vanus abiellumiseks vastavalt su tähemärgile?

Jäär Selle tähemärgi all sündinud inimesed on üsna ettearvamatud ja spontaansed, nad võtavad otsuseid sageli üsna mõtlematult vastu ja se...

Jäär

Selle tähemärgi all sündinud inimesed on üsna ettearvamatud ja spontaansed, nad võtavad otsuseid sageli üsna mõtlematult vastu ja sellepärast on nende elu üsna tormiline. 20ndate eluaastate lõpp või 30ndate algus on ideaalne hetk abiellumiseks ja pere loomiseks.

Sõnn

Sa oled romantiline, kohusetundlik ja usud tõelisse armastusse. Sa ei taha suhteid, mis kuhugi ei vii. Sa otsid inimest, kellega sul on emotsionaalne side ja sa ei taha raisata oma aega liigse kiirustamise peale. Alles siis, kui sa oled leidnud õige inimese, hakkad sa pere loomise peale mõtlema. Vanus on kõigest number ja ei midagi muud.

Kaksikud

Sul on natuke kahepoolne loomus ja sellepärast ongi sul nii raske otsuseid vastu võtta. Sulle meeldib idee ilusast pereelust, tõelisest armastusest, abielust jne aga niipea, kui keegi silmapiirile ilmub, tekib sul tahtmine põgeneda. Võib-olla suudad sa otsusele jõuda 30ndate eluaastate alguses, kui sa juba enam-vähem tead, mida sa tahad.

Vähk

Mõte abielust ja pere loomisest ei ole sulle vastumeelt. Sa ei mängi teiste südamega ja sa oled alati valmis looma kodu ja elama koos inimesega, keda sa armastad. Ideaalne vanus algab juba 20ndate alguses.

Lõvi

Sa oled oma loomult väga valiv ja sa ei seo end enne, kui oled õppinud teist inimest hästi tundma ja oled kindel tema tunnetes. Vastasel korral eelistad sa jääda vallaliseks enne, kui seod end kellegagi, kes sulle ei sobi. Sa võid kohata seda õiget inimest 20ndate eluaastate lõpus või 30ndate alguses.

Neitsi

Sina otsid täiuslikku partnerit, keda tegelikult olemas ei ole. Sa vajad elus tasakaalu ja harmooniat. Võib aga juhtuda, et sa siiski leiad selle inimese, kes enam-vähem vastab sinu nõuetele ja ootustele. Tavaliselt juhtub see 20ndate eluaastate lõpus.

Kaalud

Abielu mõiste köidab sind ja ei tekita sinus sugugi probleemi. Aga just see võib olla ka põhjuseks, miks sa sageli teed valesid valikuid. Sa peaksid ootama natuke rohkem, siis tead sa paremini, milline on õige inimene, kes sulle sobib. Ideaalne vanus abiellumiseks on 20ndate eluaaste lõpus.

Skorpion

Sa oled oma loomult väga tuline ja kirglik. Kõige tähtsam on leida see õige inimene. Niipea, kui ta on leitud, oled sa valmis. Ükskõik, kui vana sa ka ei ole.

Ambur
Abielu mõistesse suhtud sa üsna skeptiliselt. Sest sa ei usu päris hästi pikaajalistesse suhetesse. Sa armastad pidusid, põnevat elu ja tunned hirmu igapäevase elu ja rutiini ees. Parim vanus oleks 30ndate eluaaste keskel.

Kaljukits

Vastupidiselt Amburile ei hirmuta mõte abielust sind. Sa oled küll kogu oma hingega pühendunud karjääri tegemisele aga see ei takista sind sugugi elamast ka oma eraelu. Sa oled lojaalne ja kohusetundlik, 20ndate eluaastate algus on ideaalne hetk selle suure sammu astumiseks.

Veevalaja

Sulle meeldib vabadus ja sa ei loobu sellest niisama lihtsalt. Sa vajad kaaslast, kes seda austada oskab ja kes sinu käest midagi nõudma ei hakka. Kes on isegi selline nagu sina ise. Ja milleks üldse sellega kiirustada? Õnne võib leida igas vanuses.

Kalad

Sa oled suur unistaja ja sooviksid üle kõige romantilist pereelu. Sa pead leidma endale kaaslase, kes sind mõistab ja sinu soovidest aru saab. Ning kes aitab su unistused täide viia. Sa ei kiirusta oma tõelise armastuse leidmisega ja ei muutu kannatamatuks, kui teda ikka veel silmapiirile ei ilmu. 30ndate eluaastate algus on sinu jaoks ideaalne hetk. 
Kommentaare ei ole