Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Millist tähendust omab sinu maja või korteri number?

Elukoha numbri ja numeroloogia vahel on olemas tugev seos. Tavaliselt on elukoha numbril mingi tähendus ja see võimaldab rohkem inimese koht...

Elukoha numbri ja numeroloogia vahel on olemas tugev seos.

Tavaliselt on elukoha numbril mingi tähendus ja see võimaldab rohkem inimese kohta teada saada.

Kuidas seda arvutada? 

Selleks tuleb võta oma korteri- või majanumber (kui sa elad korteris, siis kasuta ainult
korterinumbrit). Kui tegemist on kahe- või kolmekordse arvuga, siis tee järgnevalt: 15 = 1 + 5 = 6. Sinu energeetiline number on seega kuus. Või siis arv 222345 = 2 + 2 + 3 + 4 + 5 = 16 ( 1 + 6) = 7, seega sinu number on 7.

Numbrite tähendused:

1. Sa oled väga loominguline ja energiat täis inimene. Sinu elu on üsna tormiline, su peas valmib pidevalt uusi ideid. Sa armastad iseseisvust ja aktiivsust.

2. Hea suhtlemisoskus teistega, huvitavad ja sügavad mõttevahetused. Lihtne teistega kontakti saavutada. Number kaks on ka suhte-, koostöö-, rahu-, harmoonia ja tasakaalu arv. Kui sul on suhteprobleeme ette tulnud, siis kolimine majja või korterisse mille energeetiline arv on kaks peaks need mured lahendama.

3. Selline number viitab natuke laialiolevale pere- ja sotsiaalelule. Kolm on aga õnne ja päikesearv.

4. Number neli viitab liiga korralikult pereelule, kus puudub igasugune fantaasia ja eksootika. Korterite puhul on neli mõistatuslik ja salapärane number. See paneb väärtustama ja hindama korda ja ranget puhtust. Sellise numbriga majas või korteris on maksud õigeaegselt tasutud ja kõik on väga korras.

5. Sellise numbriga eluskohas on tavaliselt palju liikumist ja kolimisoht. Sellepärast on see muutumise number. Kui sa oled varem olnud tagasihoidlik ja kartlik, siis number viis aitab sul hirmudest üle saada ja olla palju enesekindlam.

6. Hea pereõnn valitseb number kuue majas ja korteris. Rikkus ei ole seal suhteline mõiste. Elukohas, mille umber on kuus, valitseb pereõnn, armastus, rahu ja harmoonia. Number kuue all olevat elukohta on raske leida, sest selle eelmised omanikud ei kiirusta kindlasti sealt minema kolimisega.

7. Siin hõljub midagi üksinduse sarnast. Sellises elukohas võib olla korratust ja segadust. Äärmiselt hea koht elamiseks psühholoogidele, kirjanikele, teadlastele ja teistele mõtlejatele.

8. Number kaheksa on külluse ja jõukuse number, sellises elukohas on edul ja äril oma koht. Võib-olla ei ole selle paiga elanikud kõige õnnelikumad aga nad on ise omadega rahul.

9. See on paik, kus teised leiavad lohutust ja mõistmist. Sind armastatakse su tarkuse poolest. Number 9 on ka lõpu number, mis võib tähendada näiteks mõne suhte lõppu või  töö lõppu... On sellised lõppe, mis tunduvad kurvad aga on ka teisi, mis toovad rõõmu ja õnne.

Kommentaare ei ole