Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kuidas luua oma kodus head energiat?

K odu energiat tuleb puhastada selleks, et ruumi teha head ja positiivset energiat ja selleks, et välja ajada halb energia. See tagab sulle ...

Kodu energiat tuleb puhastada selleks, et ruumi teha head ja positiivset energiat ja selleks, et välja ajada halb energia. See tagab sulle kõrge energiataseme, mis aitab sul su unistuste elu saavutada.

Kodus, kus on positiivne energia, on kõik hästi: omavaheline suhtlemine , mõtlemine, söögi tegemine, töötamine, loomingulisus jne. Sellises kodus on vähem tülisid, arusaamatusi ja kurbust. Sinu kodus, kus sa veedad enamiku oma ajast, peab olema koht, kus sa tahad olla ja teha ilusaid asju.

Tunneta oma kodu energiat ja armastust.


1. Korista kodu ja anna ära asjad, mida sa enam ei vaja.

Et muuta oma kodu energiat, alusta suurpuhastusest ja pööra tähelepanu kõigele, mida sa sorteerid. Kui sa pöörad millegile tähelepanu, annad sa sellele asjale energiat. Sellepärast on oluline, et sa oleksid positiivses meeleolus ja kui sa koristad, koristad sa ka ka energiaga.

Korista ka kohad, kuhu su kodus on kuhjunud negatiivne energia, nagu näiteks kui sa olid haige ja pikutasid diivanil enamiku ajast või kui sa palju nutsid diivani peal. Võta diivanipadjad ja klopi neid korralikult akna peal. Mõned inimesed kasutavad ka soola, millel on võime imada endasse kogu halb energia. Selle jaoks raputa jämedat soola vaibale ja diivanile, ning jäta kogu ööks , seejärel tõmba tolmuimejaga puhtaks.

Vaata regulaarselt ka oma kodus üle pilguga, et näha mida sul tegelikult veel vaja läheb ja mida ei lähe. Meil on kalduvus hoida alles liiga palju asju, mida me tegelikult enam ei vaja. Need asjad koormavad meid ja võtavad ruumi, samuti hoiavad nad endas alles vanu energiaid, mida keegi enam ei vaja ja mis ei sobi enam sinuga kokku. Kui sa nad ära annad, siis teed sa enda elamises ruumi ja tunned ka rahulolu, et sa oled nad ära andnud. Sest nendega koos oled sa ära andnud mineviku energia. Vabasta end  kartusest, et võib-olla ühel heal päeval läheb sul seda asja veel vaja. Ja kui sa tõesti ei suuda oma asju ära anda, siis siin on üks harjutus, mis võib sind aidata.

Sorteeri kõik oma asjad kolme kategooriasse:

1. Asjad, mida sa tahad alles hoida.

2. Asjad, mida sa ei tahaks ära anda.

3. Asjad, mida sa annaksid ära ilma kahetsusteta.

Seejärel anna ära kõik asjad, mis sa panid kolmandasse kategooriasse.

2. Mesilasvahast küünlad.

See on teine hea viis, kuidas kodu negatiivsest energiast vabastada on põletada mesilasvaha küünlaid. Mesilasvahast küünlad annavad ilusa kollase valguse, mis rahustab ja leevendab stressi. Samal ajal puhastavad küünlad õhku allergeenidest.

Lisaks sellele on mesilasvahast küünaldel hea lõhn, mis rahustab hinge.

3. Tõsta mööblit ümber.

Tõsta aeg-ajalt mööblit ümber, et energia saaks ringi liikuda. See võib endaga kaasa tuua täiesti uue atmosfääri su kodus.

Selle jaoks tee katsetusi, proovi algul mööblit tõsta ümber ühte moodi ja vaata seejärel, kuidas sa end tunned. Kui see ei sobi ja sulle halvasti mõjub, tõsta uuesti ümber.

4. Ava uksed ja aknad, et värsket õhku sisse lasta. 

Tuuluta iga päev oma elamist vähemalt kümme minutit. Lase värskel õhul välja ajada kopitanud ja seisnud õhk. Ära unusta seda teha isegi talveperioodil.

Eriti hea on see siis, kui väljas on vihma sadanud. Ja väga oluline on seda teha siis, kui keegi on olnud haige viimasel ajal.

5. Põleta viirukit.

Viiruk tagab su koju hea lõhna ja aitab lõdvestuda ning samuti tõstab positiivset energiat. Juba iidsest Egiptusest saadik on viirukil tähtis roll erinevate kultuuride spirituaalsete toimingute juures.

Kui võimalik, siis vali looduslik viiruk, see tõstab maksimaalselt positiivset energiat sinu kodus. Sa võid valmistada viiruki isegi ise.

6. Põleta salveid.

Indiaanlased on põletanud juba sadu aastaid salveid, eriti just valget salveid selleks, et puhastada energiat. Salvei aitab samuti peale tüli energiat puhastada ja positiivsel energial asemele tulla.

Selleks osta kimp salveid, millega käid toast tuppa ja lased salvei suitsu igale poole natuke, et see su kodu negatiivsest energiast puhastaks.

7. Kaunista.

Tee oma kodust koht, kus sa saad end väljendada näidates seda, mida sa armastad. Mis sind köidab? Mida sa armastad? On sul mingeid erilisi esemeid, mis on sulle tähenduslikud.

Ära unusta värve. Sest värvidel on oma vibratsioon, inimese silm näeb valguskiiri, mille pikkus varieerub 400 - 700 meetrini ja muutub selleks, mida meie kutsume värviks. Meie keha ei reageeri ühtemoodi erinevatele värvidele, sellepärast on värvidel mõju inimese tunnetele ja emotsioonidele. Mõned värvid soodustavad lõdvestumist (nagu sinine ja roheline) ja teised annavad jälle energiat (nagu oranž ja  kollane). Värvi seinad ja kaunista oma tube nende värvidega, mis sind inspireerivad ja mis panevad sind ennast hästi tundma.

8. Mediteeri.

Puhas energia kodus aitab paremini mediteerida. Mediteerimine jälle parandab kodu energiat. Seega võidavad kõik.

Regulaarne mediteerimine soodustab vasaku eespoolse aju aktiveerimist, mis on tihedalt seotud positiivsete emotsioonidega ja millel on positiivne mõju immuunsüsteemile. Mediteerimine aitab stressi maandada, vähendab ärevushäireid ja kroonilisi valusid. Mediteerimine mõjutab ka selle paiga energiat, kus sa mediteerid, sest selle ruumi energia vibratsioon kooskõlastub sinu vibratsiooniga.

9. Kasuta eeterlikku õli.

Eeterlikud õlid on väga võimsa toimega, sest nad kõik sisaldavad mõne taime, puu, vilja või koore ekstrakti. Aroomiteraapia järgi on eeterlikel õlidel terapeudiline toime.

Mõningaid eeterlikke õlisid võib kasutada läbi spetsiaalse difuuseri läbi pihusti ning selle kasulikku mõju saavad tunda kõik maja elanikud.

Sa võid kasutada selleks lavendli, apelsini, mandariini ja majoraani eeterlikke õlisid, mis on rahustavad toimega. Energiat annavad kuuse, musta kuuse (väsimuse vastane), sidruni ja rosmariini eeterlikud õlid.

Ära unusta kasutada ainult bioloogilisi eeterlikke õlisid, osadel õlidel võib olla negatiivne toime ja isegi mürgine, kui neid halvasti kasutada. Samuti peab õli olema tumedas pudelis, sest valgus ja soojus võivad muuta tema toimevõimet. Hoia õli kuivas ja pimedas kohas.

10. Kasvata taimi.

Lisaks sellele, et taimed puhastavad õhku ja muudavad ruumi hubasemaks, puhastavad nad ka kodu energiast. Ära unusta valida ilusat lillepotti, mille värv sulle meeldib. Elusatel taimedel on positiivne mõju sinu energiatasemele.

11. Kuula muusikat ja tantsi.

Tantsimine muusika saatel aitab ravida hinge ja vaimu. Laula südamest, kui keegi sind ei kuule. Laula ja tantsi lastes kogu ruumil täituda oma positiivse energiaga.

Muusikal pole mitte ainult sinule positiivne mõju, vaid ka selle ruumi vibratsioonile, kus sa viibid. Muusika aitab luua rahustava õhkkonna või siis annab energiat.

12. Loo endale hubane õhkkond.

Kodu peaks olema koht, kus sulle meeldib oma lähedasi vastu võtta ja veeta nende seltsis hâid hetki.

13. Lase päikesevalgusel sisse tulla.

Lükka kardinad eest isegi, kui sa kodust ära lähed, lase oma kodul positiivse energiaga täituda. Sa võid samuti riputada lihvitud mäekristalli oma akna ette, kui päikesekiired sellest läbi tungivad, moodustavad nad ilusa väikese vikerkaare, millel on energiat tõstev toime.

Päiksevalgusel on tähtis roll energiataseme, hea tuju ja une juures. Kui sul on kalduvus depressioonile, eriti talvisel ajal, siis võid a proovida valguseteraapiat. Uuringud on näidanud, et valguseteraapial on hea mõju depressioonile ja uneprobleemidele. Võimalik on osta valgusteraapia lampe, mis on spetsiaalselt loodud, et imiteerida päikesevalgust. Soovitatav on mitte seda liigselt kasutada.

14. Muretse enda koju väike akvaarium või purskkaev.

Elus vesi paneb energia ringlema ja tõstab ruumi vibratsiooni. Lisaks sellele vee vulinal on rahustav mõju inimesele.

15. Kasuta kristalle.

Kristalle kasutatakse palju selleks, et parandada elukoha energia taset. Enne, kui sa kristalli kasutama hakkad, pead sa ta puhastama kõigest halvast energiast pannes ta jämeda soolaga segatud vette terveks ööks, seejärel loputades korralikult puhta veega või hoides seda mitu tundi päikesevalguse käes.

Näited mõnedest kristallidest:

Kvartskristall: aitab anda energiat. Pane ta näiteks esikusse või ruumi, kus sa töötad.

Ametüst: rahustava toimega, sobib väga hästi magamistuppa.

16. Värsked lilled. 

Too tuppa värskeid lilli. Nad annavad ilusa värvi ja hea lõhna tuppa, mida sa kogu päeva jooksul tunda võid.
Kommentaare ei ole