{ads}

HIDE

Viimased

latest

Milline asjaolu mõjub eemalepeletavalt esimesel kohtumisel (mis pole seotud välimusega)

          foto : unsplash / Priscilla Du Preez Kas su kohtin...

 

 

 

 

 

foto : unsplash / Priscilla Du Preez

Kas su kohtingukaaslane ei olegi sinuga enam ühendust võtnud? Võib-olla tegid siis ka sina selle suure vea.

Esimesel kohtumisel katsuvad kõik jätta endast võimalikult head muljet. Ent hoolimata sellest, et sa nägid oma välimuse kallal vaeva ja lõid end üles, võib juhtuda, et su kaaslane ei anna enam kunagi endast elumärki. Võib olla ei olegi see, mis teda eemale peletas seotud sinu välimusega!

Nimelt kinnitavad erinevad uurimistööd, et vallalisi heidutab eemale see, kui omavaheline vestlus ei suju. Kui jutt ei lähe ja vaikus kogu aeg maad võtab, on see paljude jaoks piisav vabandus, et mitte seda suhet edasi arendada. Paljude jaoks on esimene kohtumine tõeliselt piinarikas ja stressirohke, tekitades ebakindlat tunnet. Ja selle tõttu paljud ei tea, millest õieti rääkida ning hakkavad rääkima liiga tavalistest asjadest. 

 

 

Kui jututeemade puudus ja liigne vaikus võivad rikkuda esimest kohtumist, siis selleks, et endast head muljet jätta, tuleks rääkida oma kaaslasega. Kindlasti ei maksa aga hoogu minna. Sest, kui sa hakkad liialdama, siis võid sa öelda asju, mida sa hiljem kahetsed. Näiteks oma eksist rääkimine on suur viga, mis peletab teisi eemale. 

Kui sa oled tutvusmisportaalis, siis jää iseendaks. Pane selline pilt endast üles, mis on võimalikult tõelähedane. Sest, kui sa oled hakanud endast liiga ilustatud pilge üles panema, võid sa ka esimese kohtingu ära rikkuda. Aga muretse liiga palju, sest esimesel kohtumisel ei saagi kõik minna alati ideaalselt. Kõik inimesed teevad vigu ja see võib teinekord olla väga armas. Ja hoolimata vigadest antakse enamikul puhkudel alati teine võimalus.

Kommentaare ei ole