{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : kuidas sobib Kaljukits teiste tähemärkidega?

 Kuidas sobib Kaljukits teiste tähemärkidega?   

 Kuidas sobib Kaljukits teiste tähemärkidega? 


 KALJUKITS ja JÄÄR

Parimaid sõpru on raske leida. Mõlemad on suured idealistid, kelle iseloomud on küll natuke erinevad ent kes täiendavad teineteist nii nagu vaja. Nad hoiavad üksteist, nende vahel on tugev side, mida ei riku aeg ega vahemaa. 

Iga päev nad just ei kohtui. Ent nad teavad, et kui neil on teist vaja, ei pea nad kaua ootama. Mitte miski ei lahuta neid.


KALJUKITS ja SÕNN

Kaljukits ja Sõnn võivad sõpradeks saada ent nende sõprust on natuke raske ette kujutada. Sest lõppude lõpuks mida neil ühist on? Sõnn on kangekaelne ja paindumatu, just see saabki neile saatuslikuks. Ta hakkab liiga palju Kaljukitse kritiseerima, samal ajal kui Kaljukits, kellel on omad põhimõtted ja väärtushinnangud, ei lase Sõnnil suud lahti teha. Ta hakkab põlgama seda inimest, kes nii kergekäeliselt tema aadressil julgeb sõna võtta. Parimal juhul saaksid neist head tuttavad. 


KALJUKITS ja KAKSIKUD

Neist võiksid saada head sõbrad, ainsa tingimusega, et kumbki ei suru oma arvamust teisele peale. Neil võib omavahel tekkida liiga palju arusaamatusi ja möödarääkimisi, seega peaksid nad õppima suhtlema nii, et teine haiget ei saaks. 

Omavahelistest probleemidest võiksid nad rääkida näiteks tennist mängides või veiniklaasi taga. Nii ei teki hõõrumisi. Ja nii võivad neist saada ka väga head sõbrad. Tähtis, et nad oleksid omavahel läbinisti ausad ja siirad.

 

 


KALJUKITS ja VÄHK

Kaljukitse ja Vähi vahelist sõprust võiks võrrelda sõprusega kahe Vähi vahel, teisisõnu siis peaksid need kaks saama omavahel väga hästi läbi. Nad hoolivad tõesti teineteisest, neil ei ole mingeid tagamõtteid, mõlemad imetlevad teise häid omadusi. 

Nad hoiavad oma sõprust. Hoiavad teineteist. Nad on õnnelikud, et neil on selline sõber olemas, kelle peale nad alati kindlad olla õivad. 


KALJUKITS ja LÕVI

Selleks, et saada sõpradeks, peab olema midagi ühist. Kaljukitsel ja Lõvil seda ei ole. Kaljukits on liiga kahe jalaga maa peal, ta on realist, lisaks ka pessimist, Lõvi aga suur optimist. 

Üks neist valmistab paratamatult teisele pettumust. Ilmselt ei saa nad kunagi väga lähedasteks. 


KALJUKITS ja NEITSI

Sellist Neitsit ei ole olemas, kes hakkaks Kaljukitse usaldust petma. Kui nad on saanud sõbraks, on nende vahel tugev side, mida mitte keegi ega miski ei saa lõhkuda. 

Kaljukits leiab Neitsis usaldusväärse isiku, kellele ta võib kõigest rääkida. Neitsi viib Kaljukits mured ja rahutused minema. Neitsi aga hakkab nägema tänu Kaljukitsele paljusid asju hoopis teise pilgu läbi. 

 

 


KALJUKITS ja KAALUD

Väga palju ei maksa just oodata nende omavahelisest suhtest. Nad on mõlemad nii erinevad, käituvad teistmoodi ja nende vahel lihtsalt ei saa tekkidagi sooja ja lähedast suhet. 

Nii kaua, kuni nad jäävad lihtsalt tuttavateks, kellega aeg-ajalt on tore kohtuda, on kõik hästi. Ent pinged võivad tekkida kohe, kui nad üritavad usalduslikumat ja lähedasemat suhet luua. 


KALJUKITS ja SKORPION

Parem on mitte rääkidagi Kaljukitse ja Skorpioni vahelisest sõprusest. Mitte mingit sõprust sõna otseses mõttes ei saa nende kahe vahel olla, sest neil pole mitte kõige vähimatki ühist. Nad on täiesti vastandlikud. Isegi tavalisel koosolemisel on parem mitte neid kõrvuti istuma panna, kui sa just ei taha õhkkonda ära rikkuda ja pingeliseks ajada.

Parem on nende endi jaoks, kui nad ütlevad teineteisele lihtsalt "tere" kokku saades ja kõik. Või äärmuslikul juhul võivad nad tassi kohvi või klaasi veini koos juua ent parem on, kui nad ei hakkaks teist endale külla kutsuma. 

 

KALJUKITS ja AMBUR

Raske on leida häid ja lähedasi sõpru, kes oleksid sündinud Kaljukitse ja Amburi tähtkujus. Nad on oma iseloomult erinevad, see ei takista neil küll omavahel läbi saada end tavaliselt on nende vahel miski, mille pärast neist ei saa kunagi lähedasi sõpru. 

Ilmselt tekivad probleemid Amburi enda pärast, kellel on kogu aeg vaja kusagile tormata ja keda kunagi pole võtta, kui vaja on. See võib tekida ka Kaljukitse pärast, kes võib teinekord öelda üsna teravalt. 

 

 

 

KALJUKITS ja KALJUKITS

Nad hindavad ja austavad teineteist. Nende vahel valitseb võrdsus ja vendlus. Nende vahel on ilus ja tugev sõprus. Kahe Kaljukitse vaheline sõprus tugineb vastastikkusel austusel. Neil ei ole mingeid tagamõtteid. Nad on sõbrad, sest nad saavad hästi läbi omavahel.

Nende sõprus peab vastu ajale ja vahemaale. Nad ei pea kogu aeg ninapidi koos olema. Ainuke probleem seisneb selles, et nad on mõlemad liiga tõsised. Neil oleks vaja natuke rohkem huumorimeelt ja kerglust. Kui nad seda aga ei suuda, siis tuleks kampa võtta üks Veevalaja, kes ajaks neid mõnikord naerma oma naljadega. 

 

KALJUKITS ja VEEVALAJA

Nende vahel võib tekkida tõeline sõprus, mis tugineb vastastikkusel austusel. 

Kaljukits imetleb Veevalaja intelligentsust, osavust ja head kohanemisvõimet. Veevalaja aga omalt poolt hindab Kaljukitse ausust, tõsist ellusuhtumist ja inimlikkust. 

 

KALJUKITS ja KALAD

Sõprus eeldab mõistmist ja tolerantsust, mis on Kaljukitse ja Kalade vahel olematu. 

Neist ei saa iialgi häid sõpru, sest nad ei saa lihtsalt teineteisest aru ega talu teineteist. Parem on hoida eemale. 

  

 


Kommentaare ei ole