{ads}

HIDE

Viimased

latest

Millised märgid viitavad sellele, et su kohtingukaaslane ei ole huvitatud tõsisest suhtest

    foto : unsplash / Priscilla Du Preez Me kõik teame, et i...

 

 

foto : unsplash / Priscilla Du Preez

Me kõik teame, et inimesi on igasuguseid. On neid, kes otsivad oma ellu vaheldust ja meelelahutust, on teisi, kes igatsevad tõsise suhte järele. Mõnikord on aga raske kohe teada saada, millise inimesega sul tegu on. 


Kuula oma südant

Ilmselt miski paneb sind ikkagi selle peale mõtlema, et ta ei vasta päriselt sinu ootustele ja teil ei ole samu tulevikunägemusi. 


Ta süüdistab pidevalt ja kõiges teisi

Teda kuulates jääb mulje, et kõiges on teised süüdi. Tema endised suhted on kõik halvasti lõppenud, sest kõik ta eksid olid omakasu peal väljas või lihtsalt hullud. Tegelikult ei ole ta päris selge ega räägi kõigest, mis tegelikult juhtus. 

 


Ta on juba petnud 

Muidugi on kõik inimesed teinud oma elus vigu ja meil on kõigil õigus teisele võimalusele. Kui inimene aga on korduvalt petnud oma eelmiste suhete jooksul, siis ära usu, et ta sinuga muudaksoma harjumusi.


Tal on palju suhteid seljataga

Ta ei räägi sellest aga tegelikult ei huvita teda tõsised suhted. Iga kord, kui ta läheb lahku, leiab ta kohe endale kellegi uue, kellega aega veeta ja meelt lahutada. Mõne silmarõõmu. Nagu näiteks sinu. 


Ta ei tunnista end kunagi süüdi

Kui sa räägid talle mõnest probleemist, ei ole see tema asi ja tema pole süüdi. Ta leiab alati mõne vabanduse või õigustuse oma käitumisele: pereprobleemid, tööl on keerulised ajad, raha ei ole jne.  

Kommentaare ei ole