{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kas sa tead, et parfüümi ei tohi hoida vannitoas

      foto : unsplash / Laura Chouette   Kõige suurem viga,...

 

 

 

foto : unsplash / Laura Chouette

 

Kõige suurem viga, mida sa teha võid, on hoida oma parfüümipudeleid vannitoas. 

Igal hommikul sama ilurituaal. Hommikul ärgates duši alla, seejärel ruttu hambaid pesema, siis nahahooldus ja väike meik ning seejärel on aeg end lõhnastada. Parfüümipudel on ilusti vannitoa riiuli peal ja ainult ootab sind. 

Kuidas ennast õieti lõhnastada? Väga lihtne. Piisab paarist tilgast parfüümist strateegilistele kohtadele. Näiteks randme piirkonda, kõrva taah, kaela piirkonda või põlvede taha. Need on kõige õigemad kohad, millele tänu saad sa lõhnast kõige suuremat kasu. 

 

 

Aga parfüümipudelit ei tohiks kunagi vannitoas hoida. Sest vannitoas võib lõhn kaotada oma värskuse. Duši ja vanni aur ning temperatuuri kõikumine mõjutab suuresti lõhna, rikkudes selle lihtsalt ära.


Kus siis tuleks parfüüme hoida? 

Ilmselt paneks see küsimus targemaid muigama, sest vastus on kirjas parfüümi peal. Tavaliselt on karbikese peal ka kiri, et lõhna tuleb hoida valguse ja niiskuse eest kaitstud kohas. Seega ei ole vannituba kindlasti koht, kus sa peaksid oma lõhnaõlipudeleid hoidma. Võimaluse korral hoia parfüüme kapis või sahtlis, nii säilib lõhn kõige paremini.

 

Kommentaare ei ole