{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : 23. mail on taevas täiskuu Amburi märgis

     23. mai täiskuu toob meile kaasa nii rõõmu, kui õnne, sest seekordne täiskuu särab optimistliku ja elurõõmsa Amburi täh...


 

 

 23. mai täiskuu toob meile kaasa nii rõõmu, kui õnne, sest seekordne täiskuu särab optimistliku ja elurõõmsa Amburi tähemärgis.

Selle nädala teisipäeval siseneb Päike Kaksikute märki, tuues meie ellu kergust ja lapsepõlve muretust. Neljapäeval aga särab taevas täiskuu. Samal õhtul siseneb armastuse- ja ilu planeet Veenus Kaksikute märki. Seega peaks kõikide märkide järgi see nädal meile kaasa tooma just armastust ühel või teisel moel. Kui sa tahad kasutada praegust planeetide seisu ära ja rääkida südamest südamesse oma kallimaga, ei leia sa selleks paremat hetke. Paar päeva peale täiskuud aga, pühapäeval, 26. mail, siseneb Jupiter Kaksikute märki. 

See aga tähendab, et praegune periood peaks kõigile kaasa tooma palju häid võimalusi, asjad hakkavad taas liikuma õiges suunas. Kui sul on unistusi ja plaane, mida sa tahaksid ellu viia, on just praegu õige aeg tegutsemiseks. Sa pead ise ainult end kokku võtma, tulema mugavustsoonist välja, unistama suurelt, mõtlema selle peale, mida sa tahad ja mitte selle peale, mida sa ei taha ning tegutsema õigel hetkel. 

 

 

Planeetide energia annab meile jõudu sirutada oma tiivad välja ja lennata tundmatu poole, mis avavad uusi võimalusi, et leida õnne, seda tõelist ja õiget. Kuu Amburi märgis soovitab unustada kõik oma mured ja probleemid, haarata headest võimalustest kinni, nautida oma elu ja näha enda ümber rohkem head, kui halba. Kuidas täiskuu ajal oma soove teele saata?

 

Täiskuu energia võib sulle väga palju head kasu tuua, kui sa tead, kuidas seda õieti kasutada. Täiskuu energia võib tõsta sinu enda positiivse energia taset ja aktiveerida mõningaid emotsioone.

Täiskuu toob endaga alati kaasa suure koguse energiat ja järelikult on oluline rahulikuks jääda. Vastasel juhul ei ole täiskuul mingit positiivset mõju sulle.
 


Kõik mis leiab aset täiskuu ajal sinu kehas, hinges ja peas - võimendub ja mitmekordistub.  Kui sa oled natuke vihane, siis muudab see sind veelgi vihasemaks. Kui sa oled õnnelik, muudab see sind veelgi õnnelikumaks. Täiskuu energia on väga võimas ja sul ei ole vaja teha muud, kui anda talle hea suund kätte.

Alljärgnevad Feng Shui viis nõuannet aitavad sind kahel päeval enne ja kahel päeval pärast täiskuud kasutada seda energiat korralikult.


Mõtle positiivselt

Positiivne mõtlemine on alati oluline, eriti oluliseks muutub see aga täiskuu ajal. Aga ära lasku liialdustesse, sest nagu öeldud, täiskuu ajal võtab kõik suuremaid võimeid - sellepärast su positiivsed mõtted võivad tuua rikkalikumaid tulemusi, kui sa kunagi lootagi oled osanud!

Piisab sellest, kui sa suudad olla positiivne vähemalt viie minuti jooksul päevas. Mõtle sellele, mille üle tänulik olla, mõtle asjadele, mis sind õnnelikuks teevad, mõtle inimestele, keda sa armastad. Või siis jaluta metsas ja imetle looduse ilu ning võlu.Lase oma kujutlusvõimel rännata

Kujuta ette, mis juhtuks, kui kõik su unistused täituksid! Täiskuu on ideaalne hetk selleks, et uskuda unistustesse. Mõtle oma soovidele ja unistustele ning pane nad paberile kirja. Lisaks sellele võid sa kasutada seda suurt positiivset energiavoolu, et kirjutada oma unistuste nimekiri asjadest, mida sa sooviksid saada või teha.

Kirjuta nad üles väikesele värvilisele paberilehele ja kinnita see leht kuskile, kus sa seda näha võid. Mida rõõmsamad on paberi värvid, mida värvilisem ta on - seda parem. Iga hetk, mil sa oma eesmärkidele mõtled, aitab see sul palju rutem neid ellu viia ja seda suuresti tänu kuu energiale.


Mediteeri

Sa võid mediteerida üksi või teistega koos. Täiskuu toob endaga kaasa palju energiat, meditatsioon on hea vahend, mis aitab rahulikuks jääda.
Saada head energiat neile, kes seda vajavad

Kui suurem energialaine on möödas, saada selle energia kaudu oma sõpradele, lähedastele, kolleegidele ja isegi võõrastele vabandusi, kui sa oled nende vastu eksinud või häid soove, mida sa tahaksid neile edasi anda.

Saada head ja rahustavat energiat neile inimestele, kes kannatavad, kellel on nälg, kes kannatavad sõja all... Ja ära unusta, et sinu poolt saadetud energia peab tulema südamest.

Hoia end tagasi

Väldi tülitsemist, konflikte, vaidlusi ja vihastamist. Täiskuu on ideaalne hetk, et olla vait, leida rahu ja lasta mõningatel asjadel minna. Hinga sügavalt sisse ja andesta neile, kes sind on reetnud või petnud.

Kui sa ei suuda jätta rääkimata mõnest olulisest asjast, pinguta siis vähemalt nii palju, et tee seda hiljem - kaks päeva peale täiskuud. Sest kõik, mis leiab aset täiskuu ajal, on alati liiga palju üle võimendatud. Seega, katsu säilitada hingelist tasakaalu ja hoia oma head energiat.


Kommentaare ei ole