{ads}

HIDE

Viimased

latest

5 märki, mis viitavad, et su kaaslane teeb sulle varsti abieluettepaneku

  foto : unsplash / Gift Habeshaw    Kas sina ka unistad il...

 

foto : unsplash / Gift Habeshaw

 

 Kas sina ka unistad ilusast valgest pulmakleidist, ilusast tseremooniast ja õnnelikust abielust? See on ka loomulik, sest paljud soovivad oma ellu seda ilusat sündmust. Kuidas aga teada saada, kas su kaaslane kavatseb su kätt paluda või mitte? 

 

1. Ta on hakanud abiellumisest rääkima

Sa oled mitu korda teda tabanud juba rääkimast kõigest, mis seondub pulmadega : tseremooniast, organiseerimisest jne. See on märk sellest, et ta mõtleb selle peale ja seega tahab abielluda. 

 

2. Ta räägib teie ühisest tulevikust ja teeb koos sinuga oma tulevikuplaane

Te saate hästi läbi, olete armunud ja olete hakanud üha rohkem ühiseid tulevikuplaane tegema. See on hea märk. See näitab, et teie suhe on tema jaoks tähtis ja ta tahab seda hoida. See aga omakorda võib talle anda nii mõnegi idee...

 

3. Sõprade pulmad on avaldanud talle muljet

Sa näed väga hästi, et talle meeldib pulmas käia - nii lähedaste, kui sõprade pulmas. Nii võib tal ka endal tekkida mõte, et võiks selle sammu ära teha. 

4. Ta on planeerinud teie jaoks ühe romantilise nädalavahetuse või reisi

Kui see nii on, siis võib-olla kavatseb ta seal sinu kätt paluda.

 

5. Ta uurib sinu sõrmede suuruse kohta

Ta on hakanud su käsi rohkem uurima või oled sa märganud, et üks su sõrmustest on korraga kaduma läinud. 

 

Hoolimata kõikidest märkidest ei maksa sellega nii pingesse ka minna : su kaaslane teeb sulle abieluettepaneku, kui ta tunneb, et ta on selleks valmis. Kui sa liiga palju ootama hakkad, võib see kaasa tuua pettumust ja arusaamatusi.  Seda sa ju ei taha.

 


Kommentaare ei ole