HIDE
HIDE

Viimased

latest

Sõnn

     Kuu on nädala alguses Jäära märgis. Marss siseneb Veevalaja märki 13. veebruaril. 16. veebruaril liitub Veenus Marsiga ...

 


 

 Kuu on nädala alguses Jäära märgis. Marss siseneb Veevalaja märki 13. veebruaril. 16. veebruaril liitub Veenus Marsiga Veevalajas. Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad aset leida sellel perioodil. Kuu on sinu märgis 15-16. veebruaril. 

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, on sind ees ootamas natuke keerulisem nädal, mis kokkuvõtteks peaks aga lõppema hästi. Ära võrdle oma elu nii palju teistega. Õpi rohkem hindama seda, mis sul juba on. Kui sa oled juba kellegagi koos, võib üks arusaamatus tekitada segadust sinu ja su kaaslase vahel. 

 

 

 

Töö

Sa tahad teha oma tööd hästi aga asjaolud, mis sinust ei sõltu, võivad kõik ära rikkuda. Seega jää ettevaatlikuks ja hoia silmad-kõrvad lahti. Üks hooletus võib kõik ilusa ära rikkuda ja teha halba su mainele. Hoia end ka üleliigsete kulutuste eest, mis võivad su rahaasjadele halba teha. 

 

Tervis

Sa peaksid lausa pakatama heast energiast. Katsu toituda siiski mitmekesisemalt ja maga rohkem, sa vajad puhkust. Nädalavahetusel lae oma patareid täis. 

 

Nädala kokkuvõte

HeaKommentaare ei ole