{ads}

HIDE

Viimased

latest

Jäär

     Kuu on sinu märgis 12-13. veebruaril, muutes su intuitsiooni tugevamaks ja sind ennast ambitsioonikamaks. See on õige h...


 

 

 Kuu on sinu märgis 12-13. veebruaril, muutes su intuitsiooni tugevamaks ja sind ennast ambitsioonikamaks. See on õige hetk, et viia oma plaane ellu. Marss siseneb Veevalaja märki 13. veebruaril, see peaks sulle kaasa tooma uusi võimalusi. 16. veebruari liitub Veenus Marsiga, see võib viidata muutustele armuelus. 15-16. veebruaril on Kuu Sõnni märgis. 

 

Armastus

Sulle ei meeldi see, et su kaaslase sugulased sekkuvad liiga palju sinu eraellu. Ära siiski hakka nendega tüli otsima. Hoia oma suhet ja mõtle enne järele, kui sa midagi teed. Ära ärritu asjade pärast, mis pole seda väärt. Ära ütle midagi halba, sest see võib sulle endale kalliks maksma minna. 

 

 

 

Töö

Praegune periood ei ole kõige parem sinu elus. Sa teed oma tööd küll laitmatult ent tundub, et mõned su töökaaslased katsuvad sulle kaikaid kodaratesse loopida. Ära ole liiga rumal ja naiivne, õpi silmakirjalikke läbi nägema ja ära usalda neid enam. Mis puutub rahaasjadesse, võid sa kahetseda hiljem hetke ajel tehtud oste. 

 

Tervis 

Ära unusta sporti teha, eriti juhul, kui sa oled talve jooksul natuke juurde võtnud. Katsu mõistlikumalt toituda. Vastlad ilmset ei aita kaasa aga sa ei pea nii palju kukleid sööma. Ära unusta, et kõik läheb puusade peale, sellest on hiljem väga raske vabaneda. 

 

Nädala kokkuvõte 

Ole diplomaatilisem

 Kommentaare ei ole