{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnn

     Veenus ja Marss on täna konjunktsioonis Veevalaja märgis. Sinu jaoks tähendab see kõike või mitte midagi. Sa võid täna ...


 

 

 Veenus ja Marss on täna konjunktsioonis Veevalaja märgis. Sinu jaoks tähendab see kõike või mitte midagi. Sa võid täna ära teha midagi väga suurt ja viia ellu ühe oma plaanidest või tunda, et oled surutud vastu seina. Kuidas ka ei ole, oota paremad ajad ära. Ära muretse liiga palju ja hoia stressist eemale. Sa vajad aega iseenda jaoks. 


Armastus

Sa võid tunda täna, et tahadki olla rohkem üksi. Kui sa oled vallaline, siis ilmselt oledki sa rahul oma praeguse elukorraldusega, sa ei kujuta ettegi, kui peaksid oma elu kellegagi jagama. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis tahad sa ainult rahu ja vaikust. Räägi oma partneriga, et ta ei solvuks, kui sa temast kogu aeg eemale hoiad.


Töö

Väga töökas päev on sind ees ootamas, sul ei jää üldse aega millegi muu jaoks. Ainult, et praegusel hetkel on sul ka kohustusi oma lähedaste ees, kes ei jäta sind rahule ja vajavad su abi. Niipea, kui sa oled oma tööga ühele poole saanud, pead sa juba leidma aega lähedaste jaoks. 

 

 


Tervis

Katsu paremini jälgida oma toitumist. Piira rasvase ja magusa toidu söömist, mis võtavad su energiat ära. Parem oleks, kui sa sööksid midagi kergemat täna. Ära unusta ka puhata ja teha pausi. 


Raha

Kõik läheb hästi, kui sa oled mõistlik ja ei hakka tühjade asjade peale oma raha kulutama. Vastasel korral võid sa endale probleeme kaela tõmmata.

 

Väike nõuanne: võta oma julgus kokku ja vii oma unistused ellu


Kommentaare ei ole