{ads}

HIDE

Viimased

latest

Jäär

     Kõikide märkide järgi tundub, et sind on ees ootamas väga hea päev. Planeedid saadavad sulle ainult head energiat. Kuu ...
 

 

 Kõikide märkide järgi tundub, et sind on ees ootamas väga hea päev. Planeedid saadavad sulle ainult head energiat. Kuu aktiveerib Veenuse ja Marsi konjunktsiooni, see peaks sulle head õnne kaasa tooma. 


Armastus

Sa võid olla rohkem, kui ärritunud oma kaaslase pidevate märkuste ja kriitika pärast. Tema sarkasm ei meeldi sulle sugugi ega muuda olukorda paremaks. Väiksemgi asi käib sulle närvidele ja sul on tunne, et iga hetk sa võid plahvatada. Kui sa oled vallaline, siis peaksid sa kõigepealt selgeks tegema, millist inimest sa tahaksid ideaalis, alles siis leiad sa ta üles.


Töö

 Katsu iga olukorraga võimalikult hästi kohaneda ja ära võta asju liiga isiklikult. Üldiselt peaks sind ees ootama üsna rahulik päev ilma suuremate vahejuhtumiteta.

 

 

 

Tervis

Sa peaksid olema heas vormis, see on hea päev, et viia oma eesmärke ellu. 


Raha

Sa tahad suuremat sissetulekut, et osta seda, mida sa vajad. Kahjuks tänane päev su ootusi ja lootusi ilmselt ei täida, parem on, kui sa rahuneksid maha ja ootaksid paremad ajad ära. 


Väike nõuanne: ära alahinda oma võimeid

 

Kommentaare ei ole