{ads}

HIDE

Viimased

latest

Neitsi

     Planeetide energia on täna üsna vastuoluline. Võimalik, et sa tunned rõõmu ja rahulolu oma tööst või tunned sa suuremat...


 

 

 Planeetide energia on täna üsna vastuoluline. Võimalik, et sa tunned rõõmu ja rahulolu oma tööst või tunned sa suuremat huvi ühe kolleegi vastu, kes sind kõige rohkem motiveerib.


Armastus

Võib-olla oled sa hetkel üldse kõigest väsinus, kaasa arvatud oma suhetest. Sul võib tekkida tunne, et su suhted on alati ühepoolsed ja sina oled ainus, kes pingutab kõige nimel. Hea oleks, kui sa räägiksid oma kaaslasega asjad klaariks enne, kui on liiga hilja. Kui sa oled vallaline, siis ära otsi seda, mida olemas ei ole, sa oled muutunud liiga nõudlikuks ja oled liiga kõrgete ootustega.


Töö

Sa ei suuda kauem enam sellistes tingimustes oma tööd teha, ainuüksi töö peale mõtlemine tekitab juba halva enesetunde. Katsu leida midagi muud, kui sa tahad muuta oma elu. Hoia oma vaimset tervist.

 

 


Tervis

Sa vajad puhkust kiiremas korras, hea oleks, kui sa võtaksid aega iseendale. Kui sa oled füüsiliselt väsinud, on see märk, et midagi on korrast ära.


Raha

Sa võid täna saada häid uudiseid, mis puudutavad su rahaasju.

 

Väike nõuanne: ära pea ennast kõige tähtsamaksKommentaare ei ole