{ads}

HIDE

Viimased

latest

Lõvi

     Kuu sinu märgis on vastasseisus täna Pluuto, Marsi ja Veenusega. See võib tähendada, et üks väga tore kohtumine leiab a...


 

 

 Kuu sinu märgis on vastasseisus täna Pluuto, Marsi ja Veenusega. See võib tähendada, et üks väga tore kohtumine leiab aset inimesega, kelle pärast sa oled valmis kõik sinnapaika jätma. Või tunned sa, et hakkad eemalduma oma partnerist tasapisi. Võib juhtuda, et uus ajajärk on su elus algamas. Hoia ennast stressi eest. 

 

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, siis tänu Veenusele peaks su elus olema praegu päris palju kohtumisi. Sa jõuad igale rindele ja katsud praegu rohkem meelt lahutada. Mis puutub armastusse, siis on see alles teisejärgulisel kohal. Kui sa oled kellegagi juba koos, siis ärritab sind mõnikord tõsiselt igapäevane rutiin ja üksluisus, sa igatsed vahelduse järele.


Töö

Sa tahad harmooniat oma töö juurest. Ja seda on näha. Sa tahad, et kõik tunneksid end hästi ja tänu sellele paraneb töö juures valitsev õhkkond. Veenuse positiivne mõju aitab suurel määral kaasa ja tänu sellele paraneb kõigi tuju. 

 

 


Tervis

Tänu Merkuuri mõjule pakatad sa täna lausa heast energiast. Kuluta oma energiat targalt ja tee midagi kasulikku.


Raha

Praegusel hetkel on sul väga head väljavaated. Sa oled ettevõtlik ja leiad võimaluse, kuidas oma majanduslikku seisu parandada.


Väike nõuanne: ära muutu liiga kangekaelseks

 
Kommentaare ei ole