{ads}

HIDE

Viimased

latest

Neitsi

     Marss on sisenemas sellel nädalal Veevalaja märki, see peaks ära viima mitmed pinged, mida sa viimasel ajal tundsid, ku...


 

 

 Marss on sisenemas sellel nädalal Veevalaja märki, see peaks ära viima mitmed pinged, mida sa viimasel ajal tundsid, kuna Marss oli sinu märgiga vastasseisus. 16. veebruaril siseneb Veenus Veevalaja märki, soovitades sul oma suhted üle vaadata. Kuu on Jäära märgis nädala alguses ja Sõnni märgis nädala keskel. 

 

Armastus

Tänu sinule peaks kodus valitsema hea ja rahulik õhkkond. Sa ei viitsigi raisata oma aega mõttetute tülide ja vaidlemiste peale. Selle asemel nakatad sa oma hea tujuga ka teisi. Tänu sellele peaks kodus valitsema harmooniline õhkkond. Paljud teist hakkavad juba suuremaid tulevikuplaane tegema. 

 

 

 

Töö

Väga hea nädal on sind ees ootamas. Mitmed head võimalused on tekkimas, ära maga seda hea aega maha vaid haara kõikidest võimalustest kinni. Võib juhtuda, et teist võimalust sulle lihtsalt ei anta. 

 

Tervis

Ära kurna oma organismi ära, mis on niigi nõrk sellepärast, et sa viimasel ajal nii suurt stressi oled tundnud. Katsu liikuda rohkem ja mõtelda ainult häid mõtteid. 

 

Nädala kokkuvõte

Kiire ja sündmusterohkeKommentaare ei ole