{ads}

HIDE

Viimased

latest

Lõvi

     Nädal peaks algama hästi. Kuu on Jäära märgis 12-13. veebruaril. Tänu sellele peaksid sa olema palju optimistlikum. Mar...


 

 

 Nädal peaks algama hästi. Kuu on Jäära märgis 12-13. veebruaril. Tänu sellele peaksid sa olema palju optimistlikum. Marss siseneb Veevalaja märki 13. veebruaril. 16. veebruaril liitub Veenus Marsiga. Kuu on Sõnni märgis nädala keskel. 

 

Armastus

Üks ootamatu kohtumine võib sellel nädalal aset leida. Kui sa oled juba kellegagi koos, oleks hea, kui sa oleksid hoolivam ja mõistvam oma kaaslase vastu. Ka temal võib olla omi muresid, millest ta sulle ei räägi. Ole avatum ja näita eeskuju. Näita, et ta võib sind usaldada ja sulle toetuda. 

 

 

 

Töö

Väga hea nädal on sind ees ootamas. Kõik su ettevõtmised peaksid õnnestuma. Mitmed vahejuhtumid, mis sellel nädalal aset leiavad, peaksid tekitama suurt rahulolu. Sul on ilmselt õigus enda üle uhkust tunda sellel nädalal. Sinu hea edu võib tekitada isegi kadedust. 

 

Tervis

Väldi liiga rasvase ja magusa toidu söömist, kui sa ei taha, et seedeprobleemid sind vaevama hakkaksid. Söö rohkem värskeid salateid ning juurvilju. Sa võid tunda suuremat väsimust nädala lõpus. 

 

Nädala kokkuvõte

Ilma probleemidetaKommentaare ei ole