{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kohtumise alguses väldi järgmiste vigade tegemist

  foto : unsplash / Taylor Fernandez      Kui sa oled leidn...

 

foto : unsplash / Taylor Fernandez

 

 

 Kui sa oled leidnud kellegi oma ellu, on tähtis, et sa ei teeks midagi sellist, millega sa võiksid oma uue kallima hoopis ära hirmutada.


Liiga jäik ja paindumatu iseloom

Inimesel, kes on kaua üksi elanud, on oma kindlad harjumused tekkinud, mida võiks võrrelda mõningate maaniatega. Vanusega muutub olukord aina hullemaks. Ja sellega tuleb kohe arvestada. Ning selle tõttu oleks hea olla ise järeleandlikum ja paindlikum ning miks mitte teha nalja ka oma isiklike, kui ka teiste maaniate üle.

 

 


Ära eira ohutuld

Ükskõik, kui vana sa ka ei ole, on asju, millega ei tohi leppida mitte kunagi. Ja sellisel puhul tuleb lihtsalt kohe esimeste ohumärkide puhul minema minna ja mitte oodata, et inimene ennast muudab. Või et küll asjad laabuvad iseenesest ja kõik saab korda. Näiteks, kui keegi sinu kulul nalja teeb aga ise ei kannata, kui sina sama teed, on see ohumärk. Kui teie suhe ei ole võrdne, siis on nalja tegemine pigem alandus. Sama kehtib ka selle kohta, kui keegi hakkab juba teisel kohtumisel sulle tõtt näkku ütlema või oma suurtest maksiimidest rääkima. Või siis katsub eemaldada sind su lähedastest ja sõpradest. 


Ära tutvusta talle liiga ruttu oma lähedasi

See on väga tähtis, et sa hoiaksid oma isikliku elu enda teada vähemalt mõnda aega teie suhte alguses ja valmistad selle tutvustamise hetke korralikult ette. Et see oleks selline hetk, mis on teile mõlemale tähtis ja oluline. Kindlasti ei tohiks seda teha ootamatul moel ja halbades tingimustes. See võib kogu tulevase suhte teinekord ära rikkuda. 

Kommentaare ei ole