Page nav

HIDE

Viimased

Viimased

Reklaam

Kalad

     Kuu on Veevalaja märgis. Päike ja Marss on Amburis. Veenuse ja Uraani vastasseis võib ka sind puudutada, pannes sind mõ...


 

 

 Kuu on Veevalaja märgis. Päike ja Marss on Amburis. Veenuse ja Uraani vastasseis võib ka sind puudutada, pannes sind mõtlema mineviku peale. 


Armastus

Kui sa oled kellegagi koos, võid sa tunda täna suuremat armastust oma südames ja hinges. Kasuta praegust perioodi ära, et muuta oma suhet tugevamaks. Kui sa oled vallaline, siis võib üks kohtumine täna aset leida, mis viib su otsemat teed pidi seitsmendasse taevasse.


Töö

Katsu hoida rohkem oma suhteid töökaaslastega ja ära tee midagi, mis võiks sulle endale halba teha. Katsu rohkem rääkida ja ole diplomaatilisem. Arvesta ka teiste arvamusega.

 

 


Tervis

Uraan muudab sind emotsionaalsemaks, selle tõttu võid sa võtta ühe otsuse täiesti mõtlematult vastu. Sa oled ilmselt närvilisem aga muidu heas vormis. Katsu rohkem puhata. 


Raha

Täna võib rahaõnn sulle naeratada ja tuua kaasa häid ning enneolematuid võimalusi, mis aitavad sul oma majanduslikku olukorda parandada. Väike nõuanne: tark ei torma

Kommentaare ei ole

Viimased postitused