Viimased lood

latest

Märgid, mis viitavad sellele, et su kaaslane armastab (võib-olla) kedagi teist

foto : pexels / Andrw Neew      Teie omavaheline suhe on ju...

foto : pexels / Andrw Neew

 

 

 Teie omavaheline suhe on juba pikemat aega halb ja sul on tekkinud kahtlused oma kaaslase tunnetes, sa oled isegi hakanud mõtlema, et äkki on ta keegi teine. Millised märgid sellele viitavad, et su kaaslane armastab kedagi teist. Tegemist võib olla mõne töökaaslase, tuttavaga või täiesti võhivõõra isikuga. Armastust ja tundeid ei saa sundida, selle tõttu võibki juhtuda, et sinu elukaaslase tunded sinu vastu muutuvad ühel ilusal päeval ja ta armub kellessegi teise. On märke, mis peaksid sind valvsaks tegema, kui järgmised punktid tulevad sulle tuttavad ette, peaksid sa võtma aega, et rääkida oma kaaslasega otse ja ilma keerutamata. 


1. Ta ei taha sinuga enam koos olla

Kui su kaaslane muutub eemalolevamaks, ei pööra sulle enam üldse tähelepanu, ei tee sulle enam ühtegi komplimenti ja tundub isegi, et ta ei näe sind enam. Sinuga koos olemine ei paku talle mingisugust huvi, ta ei taha ka sinuga koos midagi teha ja ärritub või läheb närvi, kui sa talle midagi välja pakud. Rääkimata nädalavahetusest omaette või õhtusöögist küünlavalgel. Teda ei huvita mitte miski. Palju parema meelega veedab ta aega oma töökaaslaste või sõpradega. 

 

 

 


2. Ta ei otsi sinuga enam lähedust ja hoidub füüsilisest kontaktist

Varem tegi ta sulle musi või kallistas sind. Hoidis tänaval käest kinni. Puudutas su juukseid või pani käe su pihale. Nüüd aga ei tee ta enam midagi. Ta ei taha sinuga mingit kontakti ja lükkab su eemale, kui sina teda puudutad. Teie vahel pole enam mingisugust intiimsust. Samas ei tohi see ka märk sellest, et tema tunded sinu vastu on kadunud või nagu armastaks ta kedagi teist, sest sellist käitumishoiakut võivad põhjustada mitmed erinevad tegurid nagu stress, väsimus, haigus või mõned muud suuremad muutused. Koos teiste märkidega aga tuleks ka selle punktiga arvestada.


3. Ta ei pinguta enam teie suhte pärast

Ta on emotsionaalselt eemalolev. Ta ei näita enam välja mingisugust kaastunnet. Ta ei räägi enam tõsistelt oma suhtest. Ta ei katsugi sinust aru saada. Kui sa märkad, et su kaaslane sind enam ei toeta ega huvitu enam sellest, mida sina tunned, on see halb märk. Enne aga, kui sa hakkad endale kõige hullemat ette kujutama, katsu aru saada, mis selle taga on. Räägi temaga ja katsu järele uurida, kui teda tõesti enam ei huvita see suhe ja ta ei näe mõtet, miks pingutada, siis on selle taga midagi.


4. Sa ei huvita teda enam

Kui suhe on halb, siis ei tunta enam huvi, kuidas teisel läheb, kuidas teise päev möödus, kas teine magas hästi jne. Sellisel puhul ei küsi kaaslane enam üldse midagi ega huvitu sinust, sinu elust ega su plaanidest.


5. Te räägite ainult tähtsusetustest asjadest

Kui su kaaslane ei tunne enam sinu vastu huvi, siis ei otsi ta ka võimalust, et sinuga rääkida. Ta lihtsalt ei taha enam sinuga suhelda ja ei otsi selleks ka põhjust. Ta hoidub igasugustest pikematest ja tõsisematest jutuajamistest. Ka sellise käitumishoiaku taga võivad olla muud põhjused nagu uus töökoht, haigus või lapsed. Kui mingeid muutusi aga pole viimasel ajal olnud, tuleks otsida mujalt põhjust. 

 

 

 


6. Ta on hakanud sulle rohkem märkusi tegema, kritiseerib sind pidevalt ja otsib põhjust, et sinuga tülli minna

Erimeelsuste ja lahkhelide taga võivad olla mitmed erinevad põhjused nagu stress, väsimus, liiga suured ootused, teised vajadused jne. Ent see võib olla ka märgiks, et su kaaslane ei huvitu enam sellest suhtest, sest tal on muud huvid. 


7. Teil ei ole enam ühiseid plaane

Ühised plaanid toidavad omavahelist suhet. Ühised plaanid panevad tulevikku samas suunas vaatama ja aitavad eemal hoida rutiini. Kui su kaaslane enam aga ei taha sinuga mingeid plaane teha, võib see olla märgiks, et tal on teised tulevikuplaanid. 


8. Sa oled hakanud kahtlustama, et tal on keegi teine

Ta on hakanud peitma oma telefoni, räägib tihti kellegi teisega, käib palju väljas kellegi teisega ja on vähem kodus. Kui ta tõesti ei taha, et sa ta telefoni oma käes hoiaks isegi natukene, kui ta tihti kellegi teise nime (kolleegi, tuttava...) suhu võtab, siis võib see olla märk, et ta armastab kedagi teist. Kui ta veedab üha vähem aega kodus ja kui teised punktid ka sulle tuttavad ette tulid, siis võib sul muretsemiseks põhjust olla. 


Iga inimene on erinev ja selle tõttu sõltub ka selle inimese käitumine suurel määral inimesest endast, kui tema tunded on kadunud. Kui sa aga märkad, et midagi on lahti, siis tuleks sellest omavahel rääkida rahulikult ja ilma ärritumata. Rääkida oma rahutusest, oma tunnetest ja uurida järgi, kas selle kõige taga on keegi teine või mitte.

Kommentaare ei ole