Viimased lood

latest

Horoskoop : novembrikuu esimene nädal toob õnne nende tähemärkide esindajatele

foto : unsplash / Roberto Nickson      Aeg muudkui läheb, ü...

foto : unsplash / Roberto Nickson

 

 

 Aeg muudkui läheb, üks aastaaeg järgneb teisele ja olemegi selle aastaga jõudnud nii kaugele, et aasta lõpuni on jäänud kõigest kaks kuud. Päike on hetkel Skorpionis ja selle tõttu mõjutab meid praegusel hetkel just selle sodiaagimärgi energia. See aga tähendab, et meil tuleb vaadata tõtt oma hirmude ja kartustega, otsida jõudu oma hinge kõige sügavamatest ja pimedamatest soppidest ning kõike seda ainult selleks, et liita ennast taas valgusega. See on muidugi kõigest teooria, sest planeetide seisu arvesse võttes võib kõik minna palju kiiremini. 


Milline on planeetide seis novembrikuu esimesel nädalal? 

Eesolev nädalavahetus tõotab tulla sündmusterohke ja pingeline. Õnneks järgmise nädala algus peaks kõikide märkide järgi tulema juba palju rahulikum. Saturni retrograad saab läbi 4. novembril, selle tõttu peaksid lahenema ka mitmed arusaamatused ja lahkhelid ning asjad hakkavad taas liikuma õiges suunas. See toob ka lahendusi, mis Saturni retrograadi tõttu kahe silma vahele jäid ning mis aitavad muuta igapäevast elu paremaks. Samal ajal moodustab Veenus hea liidu Pluuto ja Merkuuriga, see peaks muutma omavahelisi suhteid paremaks. Kuu sisenemine Neitsi märki aitab meil näha asju läbi praktilisema pilgu ning kuulata rohkem mõistuse, kui südame häält. 


Milliste tähemärkide esindajatele toob järgmine nädal aga suuremat õnne? 

 

 

 

KALAD

Terve novembrikuu toob Kalade tähemärgi esindajatele head õnne kaasa. Tänu sellele muutuvad Kalad palju enesekindlamaks ning leiavad võimalused, mille abil oma unistused ellu viia. Lõpuks ometi avaneb ta võimalus sirutada oma tiivad välja. Päike Skorpioni märgis annab talle jõudu ning enesekindlust lisaks. Merkuur, mis on samuti hetkel Skorpioni märgis, aitab Kalade oma sõna maksma panna ja enda mõtteid paremini väljendada. Tänu kõigele sellele peaks ta leidma lahendused oma probleemidele, mis on teda viimasel ajal rahutuks teinud. Asjad tema elus hakkavad kõpuks ometi liikuma õiges suunas. 

Kolmas planeet, mis Kaladele samuti head õnne toob ja mis ka praegusel hetkel Skorpionis viibib, on Marss. Punane planeet saadab Kaladele jõudu ja energiat, toetades teda lisaks kõikides ettevõtmistes. Tänu Marsi ja Merkuuri vahelesekkumisele on enam, kui kindel, et järgmine nädal Kaladele väga häid uudiseid kaasa toob. Lõpuks ometi on teda ootamas au ja kuulsus. Väga hea periood on tema elus algamas. Tal tuleb lihtsalt lasta ennast kanda planeetide heast energiast ja koostada nimekiri kõikidest oma soovidest ja unistustest. Planeedid hoolitsevad kõige ülejäänu eest. 

 

 


KAALUD

Viimased ajad ei ole Kaalude jaoks olnud kõige paremad. Õnneks muutub planeetide seis taevas üsna tihti. Järgmine nädal peaks Kaaludele kõikide märkide järgi head õnne kaasa tooma tänu Veenusele. Armastuse planeet siseneb Kaalude märki komapäeval ja see on väga hea uudis. Selleks päevaks võib Kaalude esindaja endale lausa pudeli šampust koju osta, et seda suurt sündmust igati kohaselt tähistada. Tänu sellele avanevad talle väga head väljavaated ja kõik võimalused on avatud. Kaalude elu muutub tänu sellele palju ilusamaks. Hea õnn leiab taas tema juurde tee. Veenusel on Kaalude märgiga nii palju ühist, lisaks sellele, et tegemist on Kaalude enda planeediga. Sellega pole head uudised aga veel läbi, sest Veenus ei ole ainult armastuse, vaid ka raha planeet ja sisenedes Kaalude märki, toob ta viimasele ka suuremat rahaõnne kaasa. 

Kui Kaalud ise veel kahtlevad kõiges selles viimase aja sündmuste tõttu, siis järgmine nädal peaks tõestama, et igale probleemile leidub lahendus. Asjad tema elus hakkavad liikuma lõpuks ometi õiges suunas. Veenuse mõju on tunda juba järgmise nädala lõpus. Kõikide vallaliste Kaalude jaoks on algamas eriti hea periood. Üks oluline kohtumine võib juba lähinädalatel aset leida.  Need Kaalud aga, kes juba kellegagi koos on, peaksid leidma võimalusi, kuidas oma suhet paremaks ja lähedasemaks muuta. Ühel või teisel moel peaks Veenus tooma Kaalude ellu armastust.


Kommentaare ei ole