Viimased lood

latest

Horoskoop : milline päev toob sinu tähemärgile õnne sellel nädalal?

foto : unsplash / Clay Banks      Milline päev toob sinule ...

foto : unsplash / Clay Banks

 

 

 Milline päev toob sinule sellel nädalal kõige rohkem õnne?


JÄÄR - teisipäev, 21. november

Päike ja Marss liidavad oma jõud, et saata head energiat kõikidele Jääradele. Teisipäevane päev toob häid uudiseid, mis teevad meele rõõmsaks, tänu sellele on Jäär valmis mägesid liigutama. 


SÕNN - laupäev, 25. november

Kuu ja Jupiter, mis sümboliseerivad rikkust ja jõukust, kohtuvad sellel päeval Sõnni märgis, tuues talle sellega head õnne kaasa. Kõige rohkem aitavad Kuu ja Jupiter tõmmata Sõnni ellu rahaõnne. Kõik võimalused on avatud. Kõikide märkide järgi toob eesolev nädalavahetus Sõnnile häid uudiseid kaasa.


KAKSIKUD - pühapäev, 26. november

Tänu Merkuurile (suhtlemise planeet) ja Veenusele (suhete planeet), mis hetkel viibivad Kaksikute sõbramärgis, on Kaksikuid ees ootamas suhtlemist täis nädalavahetus. Kõikide märkide järgi peaks eesolev nädalavahetus tooma Kaksikute ellu ka armastust või vähemalt romantikat. 

 

 

 


VÄHK - kolmapäev, 22. november

Päike siseneb sellel päeval Amburi märki, viies minema Vähi probleemid, mis teda viimasel ajal on rahutuks teinud. Planeedid kingivad Vähile sel päeval ilusa päeva.


LÕVI - teisipäev, 21. november

Nii nagu Jäär, saab ka Lõvi kasu Päikese ja Marsi liidust. Mõlemad taevakehad saadavad Lõvile head energiat, kinkides talle ilusa ja meeldejääva päeva, täis toredaid üllatusi. 


NEITSI - laupäev, 25. november

Kui su on vaja mõnele tähtsale paberile sellel nädalal alla kirjutada või mõni tähtis otsus vastu võtta, siis oota sellega kuni laupäevani, mil planeedid sulle head energiat saadavad. Laupäevasel päeva on sinu jaoks häid üllatusi varuks. Jupiter ja Kuu on sellel päeval sõbramärgis, garanteerides sulle toreda päeva, mil kõik võimalused on avatud.

 

 

 


KAALUD - pühapäev, 26. november

Uraan ja Kuu tõstavad Kaalude tuju sellel päeval. Pühapäevane päev toob Kaalude jaoks kaasa erakordselt häid võimalusi. Päike Amburi märgis saadab Kaaludele aga head energiat. 


SKORPION - teisipäev, 21. november

Päike on viimaseid päevi Skorpioni märgis. Enne, kui Päike aga siirdub edasi Amburi märki, teeb ta Skorpionile lahkumiskingituse, tänades teda meeldiva aja eest. 

 

AMBUR - neljapäev, 23. november

Neljapäeval kingib Jupiter Amburile ilusa päeva. Päike on taas Amburi märgis, Marss järgneb talle lähipäevil. Ka Kuu toetab Amburit neljapäeval. Mitte miski ei peata teda, kõik läheb hästi.

 

 

 


KALJUKITS - laupäev, 25. november

Kaljukits ei usu vedamisse ja juhustesse, ta usub ainult töö tegemisse. Ometi tõestab laupäevane päev, et imed võivad juhtuda. Eesoleval nädalavahetusel on Kaljukitse jaoks mitmeid üllatusi varuks. 


VEEVALAJA - pühapäev, 26. november

Kuu ja Uraan kohtuvad Sõnni märgis. Veevalaja on Uraani suur kaitsealune ja selle tõttu toob see päev talle suuremat õnne kaasa. Mitmed toredad ja ootamatud kohtumised peaksid sellel päeval aset leidma. 


KALAD - kolmapäev, 22. november

Kolmapäeval on Kalade esindajaid ees ootamas väga tore päev. Neptuun ja Kuu Kalade märgis toovad Kaladele head õnne kaasa.

Kommentaare ei ole