{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horokoop : milliste tähemärkide esindajatel on kõige suuremad eeldused rikkaks saada?

foto : unsplash / Razvan Chizu      Mõnede tähemärkide esin...

foto : unsplash / Razvan Chizu

 

 

 Mõnede tähemärkide esindajad on paremal majanduslikul järjel, kui teised. Äkki oled ka sina sündinud nende tähemärkide all, kes varem või hiljem saavad rikkaks? 


Kui Kaljukitsed on tuntud oma töökuse poolest ja Sõnnid oskavad ilusaid asju hinnata, siis sellest veel ei piisa, et nad pääseksid sodiaagiringi rikkamate hulka. Kes on aga need, kes kuuluvad rikaste esikolmikusse? 

2023. aastase seisuga on maailma rikkamaks inimeseks Bernard Arnault, kelle varandus küünib ligi 190 miljardi dollarini. Bernard Arnault on LVMH grupi peaaktsionär, kes on sündinud 5. märtsil Kalade tähtkujus (20. veebruar - 20. märts). Seega sellel aastal on just Kalad need, kellel on kõige suurem šanss rikkaks saada. 

Elon Musk'il (Tesla ja Space X direktor) ei ole sugugi vaja kadestada Bernard Arnault', kuna tema varandus ulatub ligi 170 miljardi dollarini. Elon Musk on sündinud 28. juunil Vähi tähtkujus (22. juuni - 22. juuli) ja maailma rikaste edetabelis teisel kohal. 

 

 


Millise tähemärgi esindaja teenib aga kõige rohkem? 

Statistiliselt võttes ei teeni ei Vähi ega Kalade tähemärgi esindajad kõige rohkem, vaid hoopis Kaalud (23. september - 23. oktoober)! Kaalude tähtkujus on sündinud tervelt 19 miljardäri (Kalade tähtkujus 16 miljardäri ja Vähi tähtkujus 7). Seega esimesel kohal on Kaalud, teisele kohale jäävad Kalad ja kolmandal on suureks üllatuseks Skorpionid (24. oktoober - 22. november). 


Millise tähemärgi esindajat saadab kõige suurem edu? 

Kaljukits (23. detsember - 20. jaanuar) on ambitsioonikas, sihikindel ja järjepidev, tavaliselt saadab suur edu teda kõikides ettevõtmistes, kaasa arvatud äriasjades. Kaljukits võib-olla multimiljardäriks ei saa aga ta teeb hiilgavat karjääri ja teenib head palka. Kui sa peaksid abielluma mõne Kaljukitsega, pead sa arvestama sellega, et töö on tema elus esimesel kohal. 


Kommentaare ei ole