Viimased lood

latest

Veevalaja

     Tänase päeva jooksul võid sa olla halvas tujus. Ära võta midagi liiga isiklikult ja katsu muuta ma mõtteviisi paremaks....

 


 

 Tänase päeva jooksul võid sa olla halvas tujus. Ära võta midagi liiga isiklikult ja katsu muuta ma mõtteviisi paremaks. Ära lase masendust ligi ja katsu näha rohkem head, kui halba. Päike on viimaseid päevi Kaalude märgis ning liigub siis edasi Skorpionisse. 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, siis oled sa ilmselt üsna rahul ja õnnelik oma eluga. Mitte midagi halba ei tohiks täna juhtuda, kõik probleemid jäävad sinust eemale. Kui sa oled aga vallaline, siis katsu avada oma südant natukenegi rohkem teistele ja ära karda armastust.


Töö

Sa tahad kõike teha võimalikult hästi ja korralikult. Vaata ette, et su töökaaslased ei hakkaks sind imelikult vaatama, kui sa lühikese ajaga suudad terve nädala töö ära teha. Katsu võtta aega ka puhkamiseks.

 

 


Tervis

Sa peaksid olema täna väga heas vormis, planeedid hoiavad su tervist ja muudavad seda tugevamaks. Kõik pinged ja stress peaksid kaduma, kõik terviseprobleemid taanduma. Väsimus kaob nagu imeväel ja hea tuju tuleb tagasi.


Raha

Sa ei mõtle eriti palju oma rahaasjade peale hetkel ja ilmselt pole ka muretsemiseks põhjust.


Väike nõuanne: ära unusta oma lubadustest kinni pidadaKommentaare ei ole