Viimased lood

latest

Kalad

    Saturn on sinu märgis, Veenus aga opositsioonis Neitsi märgis, selle tõttu ei ole sa ilmselt kõige paremas tujus. Päike ...


 

 

Saturn on sinu märgis, Veenus aga opositsioonis Neitsi märgis, selle tõttu ei ole sa ilmselt kõige paremas tujus. Päike on viimaseid päevi Kaalude märgis, et siis 23. oktoobril siseneda ametlikult Skorpioni märki. 


Armastus

Tänane päev võib olla üsna pingeline, sest sa oled väsinud ja võtad kõike liiga isiklikult. Ning teed omalt poolt kõik, et õli tulle lisada. Tõenäoliselt ärritate te kaaslasega teineteist ja norite tüli tühjade asjade pärast. Nii ei tehta, ära unusta, et targem annab järele. Kui sa oled aga vallaline, siis tunned sa soovi uute tutvuste tegemiseks aga oled väsinud, et sa kogu aeg samade inimeste otsa satud.

 

Töö

Täna suudad sa leida lahenduse ühele keerulisele probleemile, võib-olla on see seotud töökaaslaste vahelise arusaamatusega. 

 

 

 

Tervis

Hea oleks, kui sa hoolitseksid rohkem oma tervise eest ja ei unustaks vitamiine võtta. Viimasel ajal oled sa kogu aeg tõbine ja see on märk sellest, et su immuunsus ei ole nii tugev nagu peaks ja sa kannatad vitamiinide puuduse käes. Millal sa viimati köögi-või puuvilju sõid? 

 

Raha

Katsu kindlustada oma majanduslikku seisu aga ole ettevaatlik ja ära kuluta liiga palju.

 

Väike nõuanne: ära otsi lahendust probleemidele, mida isegi olemas ei oleKommentaare ei ole