Viimased lood

latest

Sõnn

     Kuu on nädala alguses Kaksikute märgis. Ilmset vajad sa rohkem puhkust ja aega iseendale. Päike, Merkuur ja Marss on Sk...


 

 

 Kuu on nädala alguses Kaksikute märgis. Ilmset vajad sa rohkem puhkust ja aega iseendale. Päike, Merkuur ja Marss on Skorpioni märgis, soovitades sul olla objektiivsem. Kuu on Vähi märgis 3-4. oktoobril, võib-olla oled sa sellel perioodil armukadedam. Nädala lõpus on Kuu Lõvi märgis, tuues su ellu armastust. Päike on Skorpioni märgis. 


Armastus

Tänu Jupiteri positiivsele mõjule on sind ees ootamas väga ilus nädal. Kui sa kõigest hoolimata peaksid märkama, et asjad ei lähe päris nii nagu vaja ja et mõne takistused ja arusaamatused tekivad, siis katsu võtta aega selleks, et rääkida oma probleemid lahti. Kui sa oled vallaline, siis võttes arvesse Kuu aspekti, peaks üks ilus kohtumine sellel nädalal aset leidma. 

 

Töö

Kindel on see, et hea õnn sind saadab sellel nädalal kõikides su ettevõtmistes. Vii oma plaanid ja eesmärgid ellu. Ja hoia end eemale kõikide probleemidest ja sekeldustest, mida sa praegusel hetkel ei vaja.

 

 

Tervis

Vaadates Pluuto aspekti, võib su tervis olla natuke nõrgem ja selle tõttu oled sa vastuvõtlikum igasugustele viirustele. Sa pead rohkem puhkama ja olema rahus ja vaikuses, et enda eest hoolitseda. 

 

Raha

Su rahaasjad ei tohiks sulle suuremaid probleeme tekitada. Kui sa oled ettevaatlik, läheb kõik hästi.Kommentaare ei ole