Viimased lood

latest

Kaksikud

     Kuu on nädala alguses sinu märgis. Selle tõttu võid sa tunda suuremat vajadust olla koos ühe lähedase inimesega. 2-3. n...


 

 

 Kuu on nädala alguses sinu märgis. Selle tõttu võid sa tunda suuremat vajadust olla koos ühe lähedase inimesega. 2-3. novembril on Kuu Vähi märgis, moodustades harmoonilise aspekti Jupiteriga Sõnni märgis. Ilmselt oled sa sellel ajal nostalgilisem. Merkuur, Marss ja Päike on Skorpioni märgis. 


Armastus

Planeetide seis soosib kirgede möllu sellel nädalal. Seega pane taskurätid valmis, sest ilmselt tuleb see nädal väga emotsionaalne. Kui sa oled vallaline, siis on su armutaevas pilvitu ja paljutõotav. 

 

Töö

Mis puutub tööasjadesse, siis sul ei jää muud võimalust üle, kui varuda kannatlikkust ning hoida oma arvamus enda teada. Mõned viivitused ja takistused võivad tekkida, millega sa ei osanud arvestada ja mis viivad ära su ettevõtliku vaimu ning tõmbavad su plaanidele kriipsu peale.

 

 

 

Tervis

Kõik need, kes kannatavad viimasel ajal suurt väsimust või energiapuudust, võivad nüüd rahulikumalt hingata, sest enesetunne peaks paranema märkimisväärselt. Ära unusta ka muuta oma toitumist paremaks ja süüa vähem aga tervislikumalt.

 

Raha

Üldiselt tundub, et midagi märkimisväärselt see nädal kaasa ei too, ainult Marsi aspekt pole päris selge. Üldiselt ei ole selle planeedi mõju negatiivne, aga ta võib sind panna otsima uusi võimalusi oma majandusliku seisu parandamiseks ja see iseenesest on ju hea. Aga Marss võib teiselt poolt panna sind ka rohkem kulutama.

 

Kommentaare ei ole