Viimased lood

latest

Neitsi

     Neptuun on opositsioonis sinu märgiga Kalades, Veenus aga sinu märgis. Tänane päev võib tulla üsna väsitav ja kurnav. P...


 

 

 Neptuun on opositsioonis sinu märgiga Kalades, Veenus aga sinu märgis. Tänane päev võib tulla üsna väsitav ja kurnav. Planeetide seis ei ole kõige parem. Ära anna alla, hea õnn on juba sinu poole teel. Seni aga keskendu rohkem sellele, mis on hästi. 


Armastus

Kodune õhkkond võib olla pingelisem ja see ei ole sinu süü. Ära võta midagi isiklikult, sest planeetide seis ei ole kõige parem ja sellepärast võibki igast väikesest sõnast saada alguse suur tüli. Parem, kui sa hoiad oma arvamuse täna endale. Kui sa oled vallaline, siis ära mingeid imesid tänaselt päevalt oota, sest peale südamevalu midagi head küll tulemas ei ole.

 

Töö

Ka töö juures võivad mõned probleemid tekkida, suhted töökaaslastega võivad olla pingelisemad. Tee oma tööd ja ära muretse kõige muu pärast, sul ei ole vaja oma ellu probleeme juurde.

 

 


Tervis

Sa oled väsinud ja selle tõttu närvilisem. Katsu teha sporti või liikuda rohkem, kasvõi lükata lund või kõndida looduses. See teeks sulle praegu head.


Raha

Organiseeri paremini oma rahaasju, et kogu raha su sõrmede vahelt minema ei libiseks.


Väike nõuanne: ära muretse ennast haigeks
Kommentaare ei ole