Viimased lood

latest

Lõvi

     Võib juhtuda, et kõik ei lähe täna sinu plaanide kohaselt. Võta asju võimalikult rahulikult, ära ärritu ja mõtle sellel...


 

 

 Võib juhtuda, et kõik ei lähe täna sinu plaanide kohaselt. Võta asju võimalikult rahulikult, ära ärritu ja mõtle sellele, et paremad ajad ei ole enam kaugel. Mõtle rohkem headele, kui halbadele asjadele. Päike on viimaseid päevi Kaalude märgis. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis täna võib üks väga ilus kohtumine aset leida. Tee ennast ilusaks ja naerata rohkem, sa ei tea kunagi, millal õnn sinu uksele koputa. Vähemalt oled sa valmis teda vastu võtma. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis oled sa heas tujus ja rõõmus ning otsid hingelist lähedust.


Töö

Sa hoolitsed rohkem oma töökaaslaste eest, oled valmis aitama nii nõu, kui jõuga, teed nende eest töö ära ja katsud teha kõik, et töö juures valitsev õhkkond oleks hea. Vaata ainult, et sa iseennast ja oma tööd hooletusse ei jäta.

 

 


Tervis

Su tervis peaks muutuma tugevamaks ja paremaks iga päevaga, seega lõpeta see muretsemine. Kõik, mis sa teha võid, on hoolitseda enda eest rohkem, võtta end kätte ja teha sporti. 

 

Raha

Organiseeri paremini oma rahaasju ja ära lase oma probleemidel üle pea kasvada.


Väike nõuanne: ära muutu liiga nõudlikuks teiste ja iseenda vastu

Kommentaare ei ole