Viimased lood

latest

Sõnn

     Kuu on nädala alguses Lõvi märgis, seega peaks sind ees ootama üsna kiire ja toimekas nädal. 15. septembril on taevas n...


 

 

 Kuu on nädala alguses Lõvi märgis, seega peaks sind ees ootama üsna kiire ja toimekas nädal. 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis, moodustades harmoonilise aspekti Jupiteri ja Uraaniga sinu märgis. Merkuuri retrograad saab läbi 15. septembril. Kuu on Kaaludes nädalavahetusel. 


Armastus

Ära mängi oma kaaslase tunnetega. See ei muuda sinu suhet temaga paremaks. Tundub nagu ootaksid sa temalt midagi ja tahad, et ta sulle midagi tõestaks. Kui sa oled vallaline, siis oled sa valmis laskma armastust oma ellu. 

 

Tervis

Energiat ja jõudu on sul sellel nädalal rohkem, kui vaja. Vaata ainult, et sa ennast ära ei kurna. Ära koorma ennast ära oma töökohustustega ja võta aega ka puhkamiseks. 

 

 

Töö ja raha

Hea õnn saadab sind tööasjades sellel nädalal. Ja juba varsti võid sa saada oodatud tasu oma pingutuste eest.  Su rahaline seis peaks aga sellel nädalal paranema. Ole edaspidi targem ja ära kuluta liiga palju asjade peale, mida sa isegi ei vaja.

 

Pere ja sõbrad

Üks sugulane võtab sinuga sellel nädalal ühendust ja räägib sulle midagi tähtsat. 

 Kommentaare ei ole