Viimased lood

latest

Jäär

    Nädala alguses on Kuu Lõvi märgis harmoonilises aspektis Marsiga Kaaludes. 15. septembril on taevas noorkuu, samal päeva...

 


 

Nädala alguses on Kuu Lõvi märgis harmoonilises aspektis Marsiga Kaaludes. 15. septembril on taevas noorkuu, samal päeval saab läbi kurikuulus Merkuuri retrograad. Nädalavahetusel on Kuu Kaaludes, aidates sul näha mitmeid asju oma elus hoopis teise pilgu läbi. 


Armastus

Tundub nagu ei liiguks sa oma partneriga samas rütmis. Sina tormad elus ringi, samal ajal, kui teine inimene tahaks ainult jalutada. Sul on nii palju plaane ja sa tahad kõiki oma mõtteid jagada elukaaslasega, oodates, et teine kuulaks sind ära. Kui sa oled vallaline, siis võib sul olla tunne, et sinu tunnetega mängitakse ja tõenäoliselt on sul õigus. Ära usu seda, mida sulle räägitakse. 


Tervis

Sa oled väga heas vormis. Katsu ainult leida võimalusi, kuidas maandada närvipinget. Ja jälgi paremini, mida sa sööd, sest sellest sõltub su enesetunne.

 


Töö ja raha

Tõenäoliselt toob järgmine nädal sulle väga häid uudiseid. Töö juures läheb kõik hästi. Mis puutub rahaasjadesse, siis otsi võimalusi, kuidas oma kapitali paigutada. Ja ära ela üle oma võimete. Mõtle rohkem oma tuleviku peale. 


Pere ja sõbrad

Ajapuuduse tõttu ei saa sa tihti kokku oma sõpradega ja sellest on kahju. Pane prioriteedid paika. Loomulikult on pere kõige tähtsam. Aga ära unusta ka, et su sõpradel võib su abi vaja minna.


Kommentaare ei ole