Viimased lood

latest

Skorpion

     Kuu on nädala alguses sinu märgis, olles opositsioonis Jupiteriga Sõnni märgis. Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad ase...


 

 

 Kuu on nädala alguses sinu märgis, olles opositsioonis Jupiteriga Sõnni märgis. Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad aset leida. Päike siseneb Kaalude märki 23. septembril. 


Armastus

Paaridele : su suhe kaaslasega peaks olema üsna hea. Te saate omavahel hästi läbi ja olete samal lainel. Kurtmiseks pole põhjust ja sa ei kahetse oma valikus.

Vallalised: sa oled liiga muretu ja võid otsida vaheldust oma ellu sealt, kust sa seda ei leia. Ära anna katteta lubadusi, ära käi läbi inimestega, kes võivad sulle teha rohkem halba, kui head.

 

Raha

Sa mõtled rohkem oma majanduslikule seisule ja tuleviku väljavaadetele sellel nädalal. See pole iseenesest halb aga ära liiga palju muretse. Sest ei maksa ära unustada, et raha eest õnne osta ei saa. Võta parem aega selleks, et elada.

 

 

Tervis

Praegu tegutsevad sinu tervise sektoris Marss ja Jupiter, tänu sellele peaksid sa olema heas vormis. Ära ainult pane oma võimeid proovile. Sa väsitad ainult niimoodi iseennast ilmaasjata ära. 

 

Töö

Kui su praegune töö ei vasta sinu ootustele, siis vaata ringi, kas sa ei leia midagi paremat. 

 

Pere

Ilusad hetked on sind sellel nädalal ees ootamas. Katsu ainult olla objektiivsem ja ära lase arusaamatustel ja möödarääkimistel õhku pingeliseks muuta. 

Kommentaare ei ole