Viimased lood

latest

Kaalud

    Sellel nädalal saab alguse sinu ehk Kaalude aeg ametlikult, sest Päike on sisenemas sinu märki 23. septembril. Marss on ...

 


 

Sellel nädalal saab alguse sinu ehk Kaalude aeg ametlikult, sest Päike on sisenemas sinu märki 23. septembril. Marss on sinu märgis, kõik läheb hästi. 


Armastus

Paaridele : ära kahtlusta oma kaaslast kõiges. Suure tõenäosusega ei ole ta midagi teinud sellist, mida sina arvad. Kuidas ka ei ole, armukadedus ei aita sind kuidagi. Katsu parem rääkida rahulikult.

Vallalised: päike ise paistab sinu armuelu peale ja soojendab seda. Mitmed vallalised kohtuvad oma elu armastusega just sellel nädalal. 

 

Raha

Ole ettevaatlik. Saturni mõju võib panna sind tegema meeletusi ja see võib kaasa tuua omakorda rahalisi probleeme. Seega ära tee midagi, mida sa hiljem võid kahetseda.

 

 


Tervis

Lõpuks ometi jätab Saturn sind rahule ja koos sellega kaob ka väsimus, mis sind viimasel ajal kimbutas. Sa leiad tagasi oma hea vormi, midagi halba sul karta pole vaja. 


Töö

Marss aitab sul olla ettevõtlikum. Vaata, et sa ainult end ära ei kurna ja ära võta liiga suurt koormat enda õlgadele. 


Pere

Peresisesed suhted peaksid olema head ja rahulolu pakkuvad. Hoolitse nende eest, keda sa armastad. Tee oma lähedastele kingitusi ning näita välja, et sa hoolid.

 

 

Kommentaare ei ole