{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : septembrikuu toob head õnne nende tähemärkide esindajatele (armastus, raha, tervis, karjäär)

foto : unsplash / Sasha Freemind      Septembrikuu on küll ...

foto : unsplash / Sasha Freemind

 

 

 Septembrikuu on küll vaevu alata jõudnud aga juba on tunda, et uus hooaeg on koos sellega alanud, tuues kaasa hoopis teise elurütmi. Planeetide energia on praegusel hetkel eriti tugev ja süüdi on selles kõige rohkem suur hulk planeete, mis on hetkel retrograadis. See toobki kaasa niipalju olmeprobleeme, suhtlemisraskuseid, elu üle järele mõtlemisi ning väljakutseid. Ent kahe tähemärgi esindajate jaoks on planeetidel pigem häid uudiseid varuks, nimelt on neid ees ootamas väga hea kuu. 


Milliste tähemärkide jaoks tuleb terve septembrikuu üle ootuste hea? 

 

 

LÕVI

Lõvil pole isegi nii palju aega, et tulla oma roosa pilve pealt alla, kus ta juba mõnda aega hõljub. Alles on suvepuhkuste hooaeg jõudnud läbi saada, kui Lõvi on juba valmis järgmiseks hooajaks. Veenus ise on võtnud Lõvi oma kaitsva tiiva alla, toetades kõiki viimase ettevõtmisi. Tänu Veenuse toetusele võib Lõvi kindel olla, et septembrikuul on tema jaoks varuks palju häid üllatusi. Töö juures peaks september talle tooma nii mõnegi väga hea uudise, uued võimalused on tekkimas, uued uksed avanemas, talle tehakse isegi üks väga hea ettepanek. Ära ei maksa unustada ainult, et Merkuur on retrograadis ja selle tõttu tuleb kõik lepingud eelnevalt korralikult läbi lugeda. Lisaks kõigele toob september Lõvile ka rahaõnne, kõikide märkide järgi saab ta suurema summa raha käesoleva kuu jooksul. 

Mis puutub armastusse, siis tänu Veenusele ei tohiks Lõvi elus armastusest puudust tulla. Veenuse retrograad, mis sellel suvel tekitas suurt pahandust ja südamevalu paljude paaride seas, saab õnneks 4. septembril läbi. Peale seda aga puhub Veenus Lõvi südames puhuma armuleegi, tänu millele muutub Lõvi suhe oma kaaslasega veelgi paremaks ja lähedasemaks. Ka selles valdkonnas on mitmed üllatused teda ees ootamas. Kui ta on vallaline, siis võib ta olla muretu, sest septembrikuus peaks üks ilus kohtumine aset leidma. 

 

 


NEITSI

Võiks lausa öelda, et septembrikuu on Neitsi lemmik. Juba sellepärast, et siis tähistab ta oma sünnipäeva. Ja samuti sellepärast, et uue hooaja algus teda inspireerib ja motiveerib. Talle meeldib naasta taas tavapärase elu juurde peale pikka suve. Neitsi on tõsise ellusuhtumisega ja uue kooliaasta algus on talle ainult meelt mööda. Septembris tunneb ta ennast nagu kala vees. Ja nii ka sellel aastal. Tänu sellele ilmselt toobki septembrikuu talle nii suurt õnne. Planeedid ise liidavad oma jõud, et muuta Neitsit enesekindlamaks ja julgemaks. Selle tõttu suudab Neitsi oma sõna maksma panna ja võtta endale koht, mis talle teenitult kuulub. Töö juures on teda ees ootamas mitmed väga head uudised, kõikide märkide järgi on tegemist edutamise või palgatõusuga. Tänu Merkuuri toetusele läheb Neitsil kõik hästi. Ta leiab kõikidele oma probleemidele lahendused. Tänu sellele on mitmed väga head võimalused tekkimas tema jaoks. 

Ka eraelus hakkavad asjad liikuma paremas suunas. Neitsi ise vajab eelkõige aga rahu ja vaikust. Ta võtab aega maha, et nautida rohkem oma lähedasi. Mitmedki usalduslikud jutuajamised leiavad just septembrikuus aset. Tänu sellele tunneb Neitsi, et ta ei ole üksi, vaid et temast hoolitakse ja teda toetatakse. Hea energia saadab teda septembris, muutes ta suhteid lähedastega veelgi paremaks. Selle tõttu võibki Neitsi endale öelda, et ta on lõpuks ometi õnnelik. 


Kui sinu tähemärki selles nimekirjas ei olnud, siis ei tähenda see veel nagu kõik oleks kadunud. Otse vastupidi. Septembrikuu energia on hea selleks, et selgitada välja, millised on su soovid ja vajadused. Alates septembrikuu keskpaigast võivad aga kõik oma tiivad välja sirutada ning viia oma unistused ellu. Seega ei ole muretsemiseks vähimatki põhjust.

Kommentaare ei ole