Viimased lood

latest

Horoskoop : milistel tähemärkidel on elevandi mälu?

foto : unsplash / Aaron Burden      Nende nelja tähemärgi e...

foto : unsplash / Aaron Burden

 

 

 Nende nelja tähemärgi esindajaga võid sa kindel olla, et ükski su sõna kaotsi ei lähe. Nad ei unusta mitte kunagi mitte midagi : mitte ühtegi nägu, solvangut ega võlga. 

Kui Kalade tähemärgi esindajale on peaaegu võimatu ühtegi saladust usaldada, sest ta unustab lihtsalt vahepeal ära, et tegemist oli saladusega, siis on neid tähemärke, kellel on lausa elevandi mälu. Sa võid julge südamega neid usaldada, sest nad ei räägi kunagi ühtegi sinu saladust edasi. Sa ei pea neile seda eraldi meelde tuletama ega rõhutama, see, et saladusi tuleb hoida, on raiutud nende südamesse nagu kalju peale. Nad ei unusta kunagi midagi. Nad ei unusta selle inimese nime ega nägu, kes nende vastu ebaviisakalt käitus; seda, mitmel korral sa nende sõnumitele vastamata jätsid ega seda, kui palju sa neile raha võlgu oled. Sendi pealt. Parem on karta, kui kahetseda. Kui sul on tutvusringkonnas selles tähtkujus sündinud inimesi, siis on parem, kui sa kõik, mis nad ütlevad, kirjalikult üles märgid, et meelest ära ei lähe. 

 

 


SÕNN

Sõnn on äärmiselt lojaalne, tema elus on asjadel ja inimestel väga oluline koht, mõnikord võib ta sellepärast haiget saada. Kui see peaks nii juhtuma, võtab ta sellest õppust ega lase teist korda oma tunnetega mängida. Sõnn on pika vihaga. Ta jätab kõik meelde : nii suured, kui väikesed eksimused, mis tema vastu on tehtud, sest see võimaldab tal tulevikus aega kokku hoida. Ja aeg on tema jaoks väga väärtuslik, sest ta on praktilise mõtlemisega. Sa võid raisata tema aega ühel korral, teiseks korraks ei anna ta sulle lihtsalt enam võimalust. Ta lihtsalt ei taha sind enam näha ega sinuga suhelda. Kui sa ise ei mäleta, mida sa talle tegid, on see sinu probleem. Tema on igal juhul sinu peale pahane. Ja edaspidi huvitub ainult nendest inimestest, kes seda väärt on. Kusjuures, kui sa tema arvamust küsid, siis peab ta andestamiseks puhtaks rumaluseks või märgiks nõdrameelsuseks. Seega ei, ta ei anna sulle andeks. 

 

 


VÄHK

Vähk on oma kulul seda õppinud, et kõikidel inimestel ei ole nii hea mälu, kui temal ja kõik ei pea kõike meeles. Tema aga on kõrini, et talle alati vastatakse : "Ma ei mäleta, et ma oleksin midagi sellist sulle öelnud ja kuidas see üldse nii on, et sa seda kõike nii hästi sõna-sõnalt mäletad, kas sa pead kõik meeles või? "! Sellepärast ta ongi hakanud tõendeid alles hoidma. Vähil on elevandi mälu. Seda ilmselt selle tõttu, et ta on Vee element, mis sümboliseerib emotsioone ja mälu. Ilmselt ei taha sa saada temalt meili täis etteheiteid ja tõendeid, mis ta sinu vastu on kogunud.

 

 

 

SKORPION

Skorpion mäletab väga palju ja mäletab pisiasjadeni välja mõningaid seiku. Ta mäletab täpselt, kuidas esimeses klassis tema pinginaaber laenas temalt pliiatsi ja unustas selle pärast enda pinalisse. Ta mäletab hästi, kuidas liivakastis keegi tema liivalossi katki tegi. Ta mäletab täpselt, mitu päeva ta sellepärast nuttis. On asju, mida ta ei suuda iialgi unustada ja selleks on halvad mälestused. Kuidas ta muidu saaks süüdlased üles leida, kui tal ei oleks nii head mälu? Sina oled võib-olla unustanud, kui sa talle midagi tegid või ütlesid, mis talle ei meeldinud, tema aga ei unusta seda kunagi. Kui sa korraga hakkad imelikke sõnumeid saama, siis võid sa kindel olla, et kättemaksupäev on kätte jõudnud. Lisaks meeldib talle teiste saladusi kuulata, ta hoiab kõik tallel ja ühel ilusal päeval kasutab sinu vastu ära.


KALJUKITS

Ka Kaljukits ei unusta kunagi mitte midagi aga temal on oma teema sellega ja selleks on raha. Tema peab iga senti arvel. Raha on raha. Ta on sodiaagi kõige kokkuhoidlikum ja ilmselt ka ihnem. Kui sa talle võlgu oled ja tagasi õigel ajal ei maksa, võib ta eluaeg su peale vimma pidada ja sellega on teie sõprus läbi. Kaljukits eelistab surra, kui kulutada raha mõttetute asjade peale, mida tal nagunii vaja ei lähe. Ta võib kanda sama kulunud ja päevinäinud kampsunit kogu oma elu aga ta ei hakka uut ostma. Ta teab täpselt, kust ta iga asja on ostnud ja kui palju ta nende asjade eest on maksnud. Üks osa tema päevakavast ongi pühendatud arvepidamisele. Ta paneb kõik oma säästuraamatusse kirja, iga viimase kui sendi. Sest kes senti ei korja, see eurot ei saa. Iga sent viib teda unistuste täitumisele lähemale ja tema unistusteks on osta kinnisvara, mille ta saab hiljem oma järelpõlvedele pärandada. Ta ei unusta kunagi, kui sa peaksid talle võlgu olema. Sa ise ei mäleta enam, et ta maksis sinu eest viimane kord, kui ta söömas käisite 15 eurot ja 25 senti? Küll sa näed, ta saadab sulle varsti meeldetuletuse jõuludeks (oma sünnipäeval). Edaspidi ta sulle raha ei laena. Olgu see sulle hoiatuseks. 


Kodusedlood © 2023 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole