Viimased lood

latest

Sõnn

     Armastus ja kohtumised Kui sa oled vallaline ja üksindus on sulle muutunud koormavaks, siis võid sa lõpetada muretsemi...


 

 

 Armastus ja kohtumised

Kui sa oled vallaline ja üksindus on sulle muutunud koormavaks, siis võid sa lõpetada muretsemise, sest armastuse ingel on sind lõpuks ometi sihikule võtnud. Septembris kohtud sa kõikide märkide järgi inimesega, kes sulle meeldib rohkem, kui sa seda arvatagi võid. Tõenäoliselt viib see suhe su kohe seitsmendasse taevasse. Lisaks võid sa kindel olla, et teist saab lahutamatu paar. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis peaks su suhe muutuma paremaks ning kõik viimaste kuude raskused peaksid kaduma. Su kaaslane hakkab sinu eest rohkem hoolitsema. 


Raha ja töö

Kuna sa oled nii hõivatud oma eraeluga, on sul raske tegeleda oma tööasjadega. Töökoormus peaks kõikide märkide järgi aga suurenema ja selle tõttu pead sa käised üles käärima tahad sa seda siis või mitte. Tegelikult on see isegi hea, sest nii suudad sa mõneks ajaks unustada kõik oma isiklikud probleemid. Ära muutu ainult liiga agressiivseks oma töökaaslaste vastu, kes sulle midagi ei ole teinud. Katsu olla diplomaatiline igas olukorras. Mis puutub rahaasjadesse, siis ei tohiks ühtegi probleemi tekkida. 

 

 


Tervis

Mitte midagi märkimisväärset ei tohiks juhtuda. Sa peaksid olema heas tujus ja aktiivne. Kõik teised järgnevad sinu eeskujule. Sa oled väsimatu ja võtad aina suuremaid väljakutseid vastu. Sa tahad ilmselt ise oma võimeid proovile panna ja võtta elult, mis võtta annab. 


Pere ja sõbrad

Ilmselt ei ütle sa ära, kui saad peale tööpäeva sõpradega välja minna. Oma lähedaste vastu oled sa hooliv ja leiad alati aega, et nende muresid ja rõõme ära kuulata. Sa võtad ainult kõike liiga südamesse. Nädalavahetustel eelistad sa olla lähedastega. 

Kommentaare ei ole