Viimased lood

latest

Kaksikud

    Armastus ja kohtumised Planeetide seisu vaadates otsustavad mõned paarid septembris lahku minna. Kindel aga ei ole see,...

 


 

Armastus ja kohtumised

Planeetide seisu vaadates otsustavad mõned paarid septembris lahku minna. Kindel aga ei ole see, kas tegemist on lõpliku otsusega või mitte. Võib juhtuda, et see on kõigest suhtepaus ja ei midagi muud. Ilmselt tunned sa vajadust minna vaatama, kas rohi on mujal rohelisem või mitte. See tekitab aga pingeid, vaidlusi ja arusaamatusi. Kui sa oled aga vallaline, siis on sind ees ootamas mitmed põnevad ja sensuaalsed seiklused, mis pikemas perspektiivis sulle midagi ei anna. Ainult kahetsusi ja südamevalu.


Raha ja töö

Töö juures tuntakse sind, kui inimest, kes teeb oma tööd kohusetundlikult ja tõsiselt. Võib juhtuda, et just sinu kätte usaldatakse ühe tähtsa projekti elluviimine. Sa sul avaneb võimalus näidata, milleks sa võimeline oled. See äratab veelgi suuremat usaldusväärsust sinu vastu. Sinusse hakatakse suhtuma veelgi paremini ja lugupidavamalt. Mitmed head võimalused on tekkimas. Mis puutub rahaasjadesse, siis on tuled rohelised. Ära siiski kuku liiga palju kulutama. 

 

 


Tervis

Su tervis peaks olema üsna hea ehkki sa oled liiga emotsionaalne ja tundlik septembris. Sellest hoolimata ei lase sa oma tunnetel üle pea kasvada. Võib-olla oled sa ka liiga melanhoolne ja nostalgiline aga midagi tõsist sind ei ohusta. 


Pere ja sõbrad

Sa ei otsi võimalusi, et oma sõpradega koos olla ja eelistad seekord rohkem üksindust, et laadida oma sotsiaalsed patareid täis. Sul on kiired tööpäevad, mis võtavad sinult palju energiat, selle tõttu ei jäägi sul palju aega kõige muu jaoks.

Kommentaare ei ole