Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi

    Kuu on Jäära märgis uue nädala alguses. 16. mail siseneb hea õnne planeet Jupiter lõpuks ometi Sõnni märki. 20. mail sis...

 


 

Kuu on Jäära märgis uue nädala alguses. 16. mail siseneb hea õnne planeet Jupiter lõpuks ometi Sõnni märki. 20. mail siseneb Marss Lõvi märki. 


Armastus

Ilma ainsagi kahtluseta on hea õnn sinu õuel sellel nädalal. See nädal peaks su ellu tooma rõõmu ja armastust. Tegelikult ei ole miski viidanud sellele, et sa sellel nädalal kohtud temaga. Ja kaotad nii oma südame, kui mõistuse. Sa oled valmis tema nimel kõigeks, minema isegi maailma otsa. See ootamatu kohtumine muudab kogu su edaspidise elu. Kui sa oled aga kellegagi juba koos, siis lähevad su asjad palju paremini, kui sa jätad oma kaaslasele hingamisruumi.

 

 


Töö

Sa ei oleks saanud unistada millestki paremast. See töökoht, mida sa oled endale tahtnud, on sind ootamas. Aga sa pead kiiresti tegutsema, et keegi enne sind selle su nina eest ära ei napsaks. Konkurentidest sul juba puudust ei tule, seega ole mees ja tegutse niipea, kui võimalus avaneb.


Tervis

See, et sa jaksad süüa ilma, et sa läheksid seejuures lõhki, ei ole põhjus, miks sa peaksid kogu aeg õgima. Hea oleks, kui sa teeksid vähemalt paari päevase vahe sellele suurele söömisele ja jooksid peterselliteed.

Kommentaare ei ole