Viimased lood

latest

Lõvi

     Nädala alguses on Kuu Jäära märgis, sind on ees ootamas üsna hea nädal. 16. mail siseneb Jupiter Sõnni märki. 19. mail ...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Jäära märgis, sind on ees ootamas üsna hea nädal. 16. mail siseneb Jupiter Sõnni märki. 19. mail on taevas noorkuu Sõnnis. 20. mail siseneb Marss sinu märki, soovitades sul olla julgem ja ettevõtlikum. 


Armastus

Sellel nädalal annab armastus sulle tiivad. Sa tunned end hästi oma kaaslasega ja tahaksid jagada veelgi rohkem. Kasuta seda perioodi ära selleks, et viia ühiseid plaane ellu. Sul ei tule seda kahetseda. Kui sa otsid aga armastust oma ellu, siis pead sa ilmselt veel natuke ootama. Ära heida meelt, sest sa võid tunda oma väikeses südames sädemeid nädala lõpus. Kui sa jääd tema vastu siiraks, võib sellest saada üks ilus suhe, mis kahjuks ainult kaua ei kesta.

 

 


Töö

Alati ei ole lihtne töötada keerulistes tingimustes ja sul hakkab vaikselt juba kõrini saama. Aga sa kõhkled veel ega tea, kas sa peaksid kõik sinnapaika jätma ja otsima midagi uut või kannatama välja. Mis oleks, kui sa haaraksid kõikidest headest võimalustest kinni ja muudaksid oma elu? Sul on olemas kõik vajalikud oskused selleks. Mida sa veel ootad? Praegu on õige aeg.


Tervis

Võttes arvesse Merkuuri aspekti, võib üsna kindlalt öelda, et sa ei püsi sellel nädalal pudelis ka paigal. Sul on tuhat toimetust, üks töö ajab teist taha. Sa teed kõike korraga ja särad ise heast meelest.

Kommentaare ei ole