Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukits

     Merkuur siseneb esmaspäeval Sõnni märki, aidates sul oma sõna maksma panna, eriti töö juures. Eelmise nädala konfliktid...


 

 

 Merkuur siseneb esmaspäeval Sõnni märki, aidates sul oma sõna maksma panna, eriti töö juures. Eelmise nädala konfliktid peaksid kaduma. Kuu on Neitsi märgis esmaspäeval ja teisipäeval, soovitades sul olla tähelepanelikum pisiasjade suhtes. 6. aprillil on taevas täiskuu Kaalude märgis. Sul ei jää muud üle, kui tuleb olla järeleandlikum. Marss on opositsioonis, selle tõttu võid sa tunda suuremat stressi. 


Armastus ja kohtumised

Tänu oma kaaslasele tunned sa end hästi sellel nädalal, vähemalt temale ei pea sa kõike seletama ja rääkima, ta mõistab sind niigi. Kui sa oled vallaline, võib üks ilus kohtumine aset leida nädalalõpus. 

 

 


Raha ja töö

Katsu organiseerida oma rahaasju paremini. Töö juures suudad sa kõik oma plaanid ellu viia. Kõikide märkide järgi saad sa sellel nädalal ühe väga hea uudise. 


Tervis

Ära kurna oma organismi ära, võta aega puhkamiseks ja mis kõige tähtsam, lase ka oma organismil puhata. Toitu mõnda aega kergemini ja söö tervislikumat toitu. Joo rohkem vett

 

Pere ja sõbrad

Vestlused ühe sõbraga aitavad sul näha asju taas paremas valguses. Tema soovitustest ja nõuannetest on sulle palju kasu. See inimene muudab su elu ilusamaks.

 

 


 

 


Kommentaare ei ole