Viimased lood

latest

Jäär

    Merkuur jõuab Sõnni märki 3. aprillil ja võib panna sind keerulise dilemma ette. Võib-olla oled sa andnud lubaduse, mill...


 

 

Merkuur jõuab Sõnni märki 3. aprillil ja võib panna sind keerulise dilemma ette. Võib-olla oled sa andnud lubaduse, millest sa ei saa kinni pidada ja seda põhjustel, mis ei sõltu sinu soovidest. 6. aprillil on taevas täiskuu Kaalude märgis, soovitades sul olla järeleandlikum ja objektiivsem. Kuu on Skorpioni märgis 7, 8 ja 9. aprillil, tuues sulle head õnne kaasa. 


Armastus

Neptuun tegutseb sinu armastuse sektoris, selle tõttu võid sa muutuda sellel nädalal armukadedaks. Kui sa oled juba kellegagi koos, võid sa sellise käitumisega teha halba nii oma suhtele, kui ka kaaslasele, kelle sa nurka surud. Kui sa oled vallaline, hoia end illusioonide eest. Sa otsid ideaali, mida raske on leida ja võid tunda selle tõttu pettumust. 

 

 


Raha ja töö

Sa oled ilmselt veelgi heldem sellel nädalal nii iseenda, kui teiste vastu ja kipud rohkem kulutama. See on hea, et sa oled teiste vastu lahke, ära ainult seejuures unusta, et sul ei ole olemas sellist võlukepikest, mille abil raha endale iga hetk juurde võluda.


Pere ja sõbrad

Kas sa tahad midagi muuta oma elus järgnevate nädalate jooksul? Siis võta aega oma lähedaste jaoks. Sul on kogu aeg tuhat tegemist ja selle tõttu pole sul viimasel ajal palju aega olnud, et hoolitseda oma lähedaste eest. See teeb kõigile head.

Kommentaare ei ole