Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veevalaja

foto unsplash / Giulia Bertelli      Veenus on täna konjunk...

foto unsplash / Giulia Bertelli

 

 

 Veenus on täna konjunktsioonis sinu märgis. Ja toob sulle häid uudiseid. Planeedid muudavad sind ettevõtlikumaks ja enesekindlamaks. Sa oled valmis mägesid liigutama. Head uudised on sind ees ootamas. Lõpuks ometi hakkab lootusekiir paistma.


Armastus

Oled sa siis juba kellegagi koos või vallaline, sinu elus on algamas hea periood. Hea ja rahulik. Sulle see sobib, sest pidev vaidlemine ja võimuvõitlus ei istu sulle. Kui sa oled vallaline, siis võib suur armastus tulla su ellu ilma ette hoiatamata. 


Töö

Päike ja Saturn mõjutavad täna sinu töö sektorit ja aitavad sul oma plaane ellu viia. Ole ambitsioonikam ja ettevõtlikum. Kõik läheb hästi.

 

 


Tervis

Kõik need, kellel on olnud viimasel ajal probleeme tervisega, peaksid nüüd kergemini hingama ja saama energiat juurde, sest planeedid muudavad su tervist iga päevaga tugevamaks ja paremaks. 


Raha

Saturn on sinu raha sektoris tegutsemas ja selle tõttu tuleks sul praegu olla kokkuhoidlikum ning mõtelda rohkem tuleviku peale. 

 

 


Pere

Suhe pereliikmetega peaks olema väga hea ja rahulik. Vaata ainult ette, et sa ei muutuks ise liiga autoritaarseks.


Suhted

Ära muutu liiga agressiivseks, sa ei saa veeta kogu oma elu teistega vaieldes asjade pärast, mis pole seda väärt. Kasuta oma liigset energiat ära millegi positiivsema jaoks.


Väike nõuanne: otsi hingerahu

Kommentaare ei ole