Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukits

  foto : unsplash / Giulia Bertelli   Planeedid võivad tuua...

 

foto : unsplash / Giulia Bertelli

 

Planeedid võivad tuua sinu tänasesse päeva sekeldusi kaasa. Merkuur on sinu märgis retrograadis, Kuu on aga opositsioonis. Ja selle tõttu võib su päev tulla stressirohke. Ära satu paanikasse, sest see on mööduv. 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, on sul suur isu muuta oma elu huvitavamaks ja põnevamaks. Uraan soovitab sul kuulata oma südant ja teha seda, mis sulle meeldib. Vaata ainult, et sa ei lähe mujalt vaheldust otsima. Kui sa oled vallaline, siis tahad sa lõpuks ometi elada ja nautida oma elu, muretsemata homse päeva pärast.


Töö

Mitte midagi märkimisväärset ei tohiks täna juhtuda, mõned tehnilised probleemid võivad ainult tekkida, ära ärritu asjade pärast, mis pole seda väärt. Jää igas olukorras rahulikuks ja ära hakka kohe arveid klaarima töökaaslastega.

 

 

 

Tervis

Kõik läheb hästi. Uraani aspekt on üsna hea ja tänu sellele peaks su tervis olema tugev. Vaata ainult ette, et sa üle ei pinguta ja end ära ei väsita. Võib-olla tunned sa ainult suuremat stressi ja närvipinget.


Raha

Mis puutub rahaasjadesse, siis on sul suured plaanid praegu ja tõenäoliselt leiad sa võimalused, kuidas kõik oma eesmärgid ellu viia.

 

 


Pere

Kõik läheb nagu õlitatult. Ära ainult tõstata päevakorda täna teemasid, mis võivad lahkhelisid tekitada.

 

Suhted

Ära räägi nii palju oma eraelust ja ära usalda kõiki inimesi, vali paremini, kellega sa läbi käid.

 

Väike nõuanne: ära võta liiga suuri asju ette, sest suur tükk ajab suu lõhki

Kommentaare ei ole