Viimased lood

latest

Vähk

  foto : unsplash / Kateryna Hliznitsova   22. juuni - 22. juu...

 

foto : unsplash / Kateryna Hliznitsova

 

22. juuni - 22. juuli

Planeet : Kuu

Veemärk

Tugevad küljed : tundlikkus, intuitsioon

Puudused : kergesti mõjutatav, tagasihoidlikkus

Sobib hästi Kalade ja Skorpioniga


Planeedid soovitavad sul midagi oma elus muuta sellel aastal. Jupiter aitab sind selles ja toetab sind su ettevõtmistes. Tõenäoliselt katsud sa rohkem oma häält kuuldavaks teha. Sa ei lepi enam sellega, kui keegi katsub su vabadust piirata ühel või teisel moel. Aga sa ei taha, et su lähedased peaksid kannatama. Ja selle tõttu on sul raske otsust langetada. 

 

 


  • Armastus

Kunagi ei ole kerge otsust vastu võtta, sest sa tead, et armastuses kehtivad omad reeglid, mida mõistusega seletada ei saa. Selline tuleb ka sinu eesolev aasta. Ära võta puhta kullana teiste soovitusi ja nõuandeid. Haara parem härjal sarvist. Tee selgeks, mida sa tegelikult tahad ja mis sind päriselt õnnelikuks teeb. Hea periood : veebruar, juuni algus, november

 

  • Töö

See aasta toob sulle ka häid võimalusi, millest sa lennult kinni haarad. Sa pingutad veelgi rohkem, et oma plaane ellu viia. Sinu käes õnnestuvad isegi need asjad, millega teised hakkama ei saa. Lähedased toetavad ja julgustavad sind ning selle tõttu otsustad sa näidata alles, milleks sa võimeline oled. Ja sa suudad nii mõndagi üllatada. Võib ka juhtuda, et sa lähed edasi õppima. Hea periood : jaanuari keskpaik, augusti lõpp, detsembrikuu algus

 

 

  • Raha

Planeedid soovitavad sul oma rahaasjad ja varandus üle vaadata. Katsu analüüsida oma rahalist seisu läbi spetsialisti pilgu. Ja muuda taktikat selleks, et saada paremaid tulemusi. Su rahaasjad peaksid olema heas seisus ja tõenäoliselt teed sa uusi plaane. Sissetulekud peaksid kasvama. Aga targem on olla ettevaatlikum investeerimisel, eriti kinnisvara puhul. Hea periood : jaanuar, juuni lõpp, septembri algus.


  • Tervis

Muretsemiseks pole põhjust, sest kokkuvõttes on sind ees ootamas üsna hea aasta. Ent tuleb ka tõuse ja languseid. Hoia rohkem oma selga ja kehakaalu. Muuda oma eluviise tervislikumaks. Toitu kindlatel kellaaegadel ja söö tasakaalukalt. Tee iga päev sporti ehk siis tee õigeid valikuid. Hea periood : märts, juuni keskpaik, novembri lõpp.

 

Su tööalased unistused ja soovid peaksid täituma ja see pole veel kõik. See aasta võimaldab sul rohkem tegutseda. Ilmselt teadvustad sa endale midagi. Miski jõuab sulle lõpuks ometi kohale. Sa ei vaata enam tagasivaatepeeglisse ja oled iseendaga rahul. 

Kommentaare ei ole